Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bepróbálkoztam egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bepróbálkoztam egy barátom barátnőjénél, ebben az esetben én szemét vagyok?

Figyelt kérdés
Fiatal barátom kapcsolata megromlott a barátnőjével és hozzám jöttek mindketten,hogy idősebb lévén segítsek és adjak valami tanácsot nekik.Én elmondtam a véleményemet nekik mikor együtt eljöttek hozzám.Kértem a barátomat,hogy a barátnője ne jöjjön hozzám egyedül mert nem szeretném.Mondta,hogy persze szól neki meg is mondta.Aztán pár nap múlva szétmentek és a lány csak eljött hozzám egyedül én meg bepróbálkkoztam nála és sajnos sikerrel is jártam igaz csak csók és tapizás volt de ennyi elég is volt számomra,hogy szarul érezzem magam.Eddig sosem csináltam ilyent.A lány nagyon izgató és szexis.Mindketen 20 évesek én meg 30-as vagyok.Ami a legjobban bánt,hogy megtiszteltek a bizalmukkal én meg visszaéltem vele,bort iszok vizet prédikálok esetét érzem magamon.A lány bizosított a diszkréciójáról de nem nagyon hiszek neki.Azóta egyik sem hívott.A lány elmondása szerint bejönnek neki az idősebb pasik de akkor is pont velem én meg vele.Nem nagyon tiltakozott sőt megbeszéltük,hogy este ismét eljön hozzám és itt tölti az éjszakát persze nem hittem neki és nem is jött.Röviden ennyi.
2009. febr. 8. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Tiltott gyümölcs eset...valakinek nagyon csillog a gyümölcs a fán, valakinek csak tompán. Valaki ellen tud állni, valaki nem. Fogd fel úgy mint egy jó tanulságot. Akár mennyire nézzen is ki egy barátod exnője, szerintem ezzel a kategóriával nem szabad kezdeni. A nők nagyon pletykásak és könnyen rábaszhatsz. Nagyon szar tud lenni, mikor egy barátságot 2 mell és egy punci szakít szét...

Együtt tudok veled érezni, nekem is volt egy hasonló esetem...de azóta kétszer is átgondolom, hogy az ösztöneimre, vagy az eszemre hallgatok ilyen helyzetben.

2009. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egyáltalán ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Te szóltál, hogy ne menjen hozzád, mégis megtette. Arról pedig nem tehetsz, hogy a csaj kellette magát, Te sem vagy fából. Ne is foglalkozz az esettel, vedd úgy mintha meg sem történt volna. Ne mutasd senki előtt, légy laza, mint előtte. Ha a csaj látná, hogy így viselkedsz, tuti elgondolkodna a viselt dolgain.

2009. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket.Kell valakitől bocsánatot kérnem?
2009. febr. 8. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Helló!


Én csak (nő létemre) annyit tennék hozzá, mielőtt az egészben a csaj lenne a hibás, hogy mindig kettőn áll a vásár.

Hiába kelleti magát előtted, ha te elutasító vagy, és nem állsz kötélnek. (Mi az, hogy nem vagy fából! Akarata mindenkinek van, kinek több, kinek kevesebb...) Mérlegelni kell, mi a rosszabb: a mostani lelkiismeret furdalás, vagy az, hogy egy kicsit "felhevülve" lefújod az ígérkező könnyű partit és beállsz a zuhany alá (vagy másképp oldod meg magad...).

A dologban csak az a kínos, hogy nem tudod, a csaj mennyire tartja a szavát. Lehet, hogy neki is kellemetlen lenne elmondania az exnek. (Ha esetleg el is mondja, nem tudhatod, hogy ő milyen verzióban tálalja majd.)

Te ismered a haverod, neked kell tudod, mit bír el a barátságotok...


Üdv!

Egy szintén 30-as nő :)

2009. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem kérnék senkitől bocsánatot és úgy tennék, mintha semmi sem történt volna! Ha rákérdez a barátod, meséld el a sztorid úgy, ahogy volt, ha nem felejtsd el. De ne agonizálj! Jelentéktelen a dolog, főleg, hogy már nem is voltak az előzőekben írottak szerint együtt. Meg hát nem is történt semmi említésre méltó!

szintén 30-as nő!

2009. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen ha kell vállalom a tetteim után a felelősséget.Csak nem tudom mikor vállaljam ha kell vagy menjek elébe a dolgoknak.Én azt hittem,hogy van tartásom és ellen tudok állni egy ilyen szitunál.Kb 6 éve nem csináltam nem kerültem ilyen szituba.Volt arra is példa,hogy nemet tudtam mondani egy ennél melegebb helyzetben de most valahogy nem tudtam igaz kb 1 órát türtőztettem magam de nem igazán ment.Csodálkozok magamon.Köszi a kommenteket.
2009. febr. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!