Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a barátom máshogy féltékeny most, mint az előző barátnőjénél?

Figyelt kérdés

Mások szerint én komplikálom túl, de azért kiírom magamból, hátha tud valaki valami okosat.:D

Tehát a volt nője találkozgatott más fiúkkal és a barátom olyanokat mondott neki, hogy soha senkit nem szeretett még annyira mint őt, stb. Nekem azt mondta ez a féltékenység miatt volt.

Mostanában a 'szeretlek'et, öleléseket, puszikat felváltotta az, hogy én biztos megcsalom, más tetszik, másokkal beszélgetek, ami lehetetlen, mivel mindennap találkozunk és egy nap kb. 8 órát találkozunk, meg rengetegszer alszunk együtt. Szóval semmi oka nincsen rá, hogy féltékeny legyen, mikor rászóltam akkor is csak annyit mondott hogy viccel. Most kicsit betelt a pohár és mondtam neki, hogy ez olyan mintha el akarna taszítani magától ezekkel a dolgokkal, és annyit mondott hogy ez 2 különböző szitu és tényleg féltékeny, de nem tudja miért...

Tényleg nem értem, hogy régen miért 'úgy' volt féltékeny, igazából még azt is jobban viselném ha egész nap nyálas dolgokat vágna a fejemhez.


2012. jan. 3. 01:47
1 2
 1/12 WhiteLabel ***** válasza:
12%
buta vagy. és egyébként én is leszarom.
2012. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a féltékenység akár arról is tanúskodhat hogy nem akar elengedni még szeret


az első kommentelő meg egy bunkóállat adjatok neki jó sok piros lefele kezecskét

2012. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Be van kattanva.
2012. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem leszarom hogy leszarjátok?

ha nincsen értelmes hozzáfűznivalótok minek írtok?


a 3.nak köszi :)

2012. jan. 3. 01:54
 5/12 WhiteLabel ***** válasza:
11%
neked sincs értelmes kérdezni valód, minek kérdezel?
2012. jan. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mi nem értelmes? ez engem bánt és gondoltam rákérdezek mert kiváncsi vagyok mások véleményére. és nem arra hogy leszarod :)
2012. jan. 3. 01:57
 7/12 WhiteLabel ***** válasza:
46%

De maga a kérdésed teljesen fölösleges hülyeség.

Ha magadba nézel és átgondolod megkapod a választ.

Neked melyik jobb, ha hazudozik hogy téged örökké és soha nem akar elvesziteni, vagy ha megmondja a frankót, hogy igen bébi b*zdmeg féltékeny vagyok?

Vannak ilyen emberek akik féltékenyek a semmire, és vannak olyanok akik akkor se féltékenyek ha egyébként okuk lenne rá, ez bizalom kérdése, kor kérdése, ember fajta kérdése, és még sorolhatnám, erre nincs jó válasz, max mindenki leírja a maga kis gondolatát, hogy biztos nagyon szeret meg blablabla.

2012. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

istenem mennyi marha van!

szerintem ülj le a barátoddal, beszéljétek meg ezt a dolgot!

kérdezz rá bátran, hiszen tudnod kell róla.

bár szerintem azért csinálja ezt mert félt téged.

2012. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, de valószínű ott van a baj hogy azért a csajért rajongott, engem meg csak szeret.


De amúgy köszi a választ :)

2012. jan. 3. 02:04
 10/12 A kérdező kommentje:
9. köszi, az lesz, de ezt elmondtam neki ma, és annyit mondott hogy megbántottam, és két teljesen más szituról van szó. Megbeszélem vele mindenképp, csak nem hagyott nyugodni a dolog valahogy..
2012. jan. 3. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!