Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyben (osztálytársnőm) több éve már jóbarátnök vagyunk. Idei nyáron azonban megismertem életem értelmét, és sajnos -utolag belátva-, bemutattam a bnömnek is. Azota nagyon jóba lettek. Közöségi oldalakon szinte mindnenap beszélnek, persze velem is és a pasimon mikor velem van vagy 3-an vagyunk nem venném észre egyáltalán sem h vonzódna hozzá . De állítólag "Lb"-k lettek, és engem csak az zavar, h a közösségi oldalakon mindig írogatnak egymásnak engem meg sajnos ilyen téren leszarnakmind2en. Mit tehetnék? és hogyan hozhatnám a tudtára a pasimnak akivel mellesleg 4 hónapja együtt vagyok h nekem ez rossz? Egy elkeseredett lány
2011. dec. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
muszáj megbeszélned vele, mondd el neki, hogy téged nagyon furcsán érint, hogy a párod és a barátnőd legjobb barátok. ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nem is érdemes több időt pazarolnod rá.
2011. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess el vele a témáról.

Mondd el neki,hogy néha úgy érzed a barátnőddel többet foglalkozik mint veled és ez téged nagyon bánt.

Amúgy vigyázz a "barátnőkkel", nagyon veszélyesek

2011. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,sokszor olvastam már ilyen történeteket....
2011. dec. 27. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú :/ Ez nagyon rossz helyzet. Szerintem finoman beszélj vele erről, mint az előző hozzászólók is írták. És ha már a témánál vagytok akkor azért kérdezd meg, hogy neki hogy esne, ha az ő legjobb fiúhaverjával lennél ilyen jóban? Amúgy meg ha ennyire zavar, akkor próbálj meg kevesebb 3-as programokat szervezni. De arra is gondolj, hogy nem hiába van veled, téged szeret. Bocsi az összevisszaságokért és remélem kicsit tudtam segíteni. 17/L
2011. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Értemén:))
2011. dec. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!