Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, és nagyon zavar, de miért? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy miért van ez, de mindig annyira féltékeny vagyok az ex-ekre... Pedig barátnőm is megmondta, hogy nem kéne, hogy az legyen, mert ők már a múlt, és csak Én kellek neki. De akkor mégis miért van jóba velük? Engem ez zavar, hogy ugyanúgy beszélgetnek stb. Lehet, hogy túlzásba viszem, de basszus, ez van. :S Tudom, hogy gáz... Próbálom visszatartani, és nem annyira ki mutatni, mert tudom, hogy ez Őt zavarná.. Nem értem, hogyha tudom, hogy Én kellek neki, akkor mégis miért leszek idegbeteg ha látom, hogy vele/velük beszélget?!


2011. dec. 18. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen személyiségfüggő.MAx mondd meg neki hogy ne beszéljenek oylan gyakran!Én lány létemre k*rvára örülök ha a pasim féltékeny :D Nemtudom miért,talán mert ez a szerelem jele?NA mind1!szerintem nem gáz hogy féltékeny vagy de azért magadat ne marcangold!Hidd el ha az előzője kellene neki akkor vele lenne és nem veled!:)
2011. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha Ő kellene neki, akkor vele lenne. De ennek a tudatában is féltékeny vagyok.. Nem értem, hogy miért van szüksége olyan barátra, akivel eleve meg romlott egy kapcsolat?!
2011. dec. 18. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj oda rá mert nekem volt egy bnőm aki a volt pasijához járt időnként és mikor észre vettem az volt a válasza,hogy azért jár hozzá mert őt olyan jó leszopni...
2011. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, ha féltékeny vagy. De ha tényleg szeret, akkor nincs miért aggódnod, mert nem fogtok szétmenni!;) Bízz benne
2011. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő nem járkál hozzá meg semmi, csak beszélgetnek"néha". Ő is ezt mondja, hogy bízzak benne, és szeretnék is. Igazából benne bízok(asszem) de a pasikba nem... Próbálok benne bízni. :)
2011. dec. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!