Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy ennyire féltékeny! Mit csináljak vele? = (

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk 2 hónapja eggyütt, de annyira zavar, hogy ennyire féltékeny!!!!!Bármit csinálok, a rosszat látja benne! A multkor beszélgettem egy haverommal telón és közben hivott engem, de foglalt voltam, ezért a szobatársamat hivta fel, hogy kivel beszélgetek!!! Na és ez csak az egyik a sok küzül :S

Nem tudom, hogy mit mondhatnák nekei, hogy nem legyen ennyire féltékeny, nincs rá oka, de nem hiszi el!Szerintetek megéri vele maradnom,tudom hogy szeret de nekem ez igy nem jó.


2010. márc. 27. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
sajnos az ilyen ember általában nem változik. nem azért, mert nem akar, hanem mert nem tud. ugyanis a túlzott, már-már beteges féltékenység oka BENNE van, nem Benned (kevés önbizalom, pl.). szóval ultimátum: vagy uralkodik magán, vagy vége. és ha nem változik, tleg dobjad, mert ez jobb nem lesz...
2010. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
NE adj rá neki okot,hogy féltékeny lehessen! Sajnos én is az vagyok, nagyon is, de nem tudok mit tenni ellene :(
2010. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!