Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom féltékeny egy haveromra?

Figyelt kérdés
A barátom féltékeny egy haveromra, akivel nagyon jóban vagyok, de a barátomnak már vagy milliószor elmondtam, és a haverom is, hogy semmi komoly nincs köztünk. Az a baj, hogy nem bírják egymást, és ugye a barátommal többet vagyok mint a haverommal, csak olyankor neki ez rosszul esik. Most mit tegyek? Túlságosan szeretem a barátomat ahoz, hogy szakítsak vele? (Légyszí normális válaszokat!)
2011. dec. 21. 13:45
 1/8 BlackSword ***** válasza:
És az a haver nem akar többet véletlenül???
2011. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, vagyis hát már kérdeztem tőle, és nemet mondott, de lehet hogy mégis... fogalmam sincs!!!
2011. dec. 21. 13:50
 3/8 BlackSword ***** válasza:
Meg kell értened, hogy akivel jóban vagy az számára potenciális ellenség... Még akkor is, ha Te ezt nem érzed így...
2011. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek sajnos az lesz a vége, hogy a barátod azt fogja mondani: "Vagy ő vagy én! Válassz!"

Sajnos, akármennyire is nehéz, muszáj azt mondanom, hogy TÉNYLEG ritka, mint a fehér holló a fiú-lány barátság. Vagy te érzel többet iránta vagy pedig ő... Hidd el nekem, hogy ez így van. Az előző kommentelővel egyet kell értsek, a barátodnak ez a srác egy ellenség. Te az övé vagy és véd téged, hiszen a "tulajdona" vagy... Durva kifejezés, de (bocsi srácok...) minden pasiban van egy ilyen. Senki másé nem lehetsz, csak az övé. Egyetlen férfi sem kerülhet a közeledbe, max. az ő haverjai, de ők sem túlzottan.

Talán nem ideillő, valahol mégis, de olvasd el az egykori saját szituációmat...:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azóta nálunk okés minden, viszont a srác, aki a haverom volt, azt akarta elérni, hogy mi szétmenjünk. csupán én nem jöttem rá, hogy tényleg így van.


Remélem, segítettem! :)


Sok sikert kívánok Neked!


18/L

2011. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:

tüptürüp93!!!


Ezt szépen megfogalmaztad... És így van... És csak annak bántó, akinek fáj az igazság...

2011. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Sajnos sok mindenki bántónak érzi, azért is írtam... Viszont van, aki nem bírja elfogadni az igazságot, nem meri beismerni. De az ellen nem lehet mit tenni, ezért is kértem mindenkitől bocsánatot, nehogy a szívükre vegyék. :)

2011. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szar helyzetben vagy ha a barátod nem bírja a haverjaid... Én nem választanék ilyen pasit, a barátok mindig fontosabbak vagy maximum egyen értékűek a szerelemnél.
2011. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden fiúbarátodra vagy őrá?
2011. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!