Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom betegesen féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom betegesen féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül is kitörölteti,akire féltékeny,hogy nehogy beszéljek velük.Msnen is megnézi az embereket,hogy kik vannak meg nekem,és ha valami nem tetszik neki,akkor nem akarja megbeszélni,hanem elkezd vitatkozni,és azzal fenyegetőzik,hogy szakít.Nem hiszem hogy adtam volna neki okot arra,hogy ilyen féltékeny legyen.Direkt nem beszélek senki olyannal akire féltékeny,de nem hiszi el.

Mit tegyek? 18/L 18/F


2011. dec. 11. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztosan szereted te a pasidat?
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, h szereted-e annyira, h engedj neki.

Szerintem nem szabad magad elvágnod a világtól és ismerőseidtől azért, mert ő nem bízik magában. (egyszer én már tettem ilyet és megbántam). Ezzel együtt azokkal a srácokkal, akik nyilvánvalóan csak megd.gni akarnak és azért haverkodnak Veled, redukáld le a kapcsolatod - így talán meglesz az ő békéje is.

2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én exem az minden pasira féltékeny volt szinte akivel szóba áltam és nem az o haverja volt. Megszakítottam ezekkel az emberekkel a kapcsolatot. Mikor szakítottunk már nem voltak rám kviváncsiak. Nem tenném meg mégegyszer
2011. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen,biztos hogy szeretem,és ő is engem.

Szinte már minden fiú Barátommal megszakítottam a kapcsolatot,csak hogy ne legyen féltékeny,de nem hiszi el,hogy nem beszélek velük..

2011. dec. 11. 10:21
 5/12 anonim ***** válasza:
a féltékenység nem múló állapot. és előbb utóbb teljesen tönkreteszi a kapcsolatot. persze, ha behódoló típus vagy, és szolgaian engedelmeskedsz minden óhajának, akkor múkodhet.... de minél tovább vagy benne a kapcsolatban, annál inkább fog a személyes tulajdonának tekinteni. és ha egyszer meggondolod magad, annál inkább nem fogja engedni a szakítást. zaklatni fog, fenyegetni, mert nem tudja elfogadni, hogy ami az övé, mást akar. olynkor az egyetlen esélyed, hogy ő fog másba "szeretni" (mert ez sok esetben nem szerelem, hanem birtoklási vágy) és akkor dob téged.
2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Komolyan: lépj le! És ha nem csak msnen lesz fent vki olyan, aki számára gyanús. hanem esetleg vkivel sétálsz az utcán...és meglát? akkor majd mit csinál? az ilyen szintű féltékenység beteges!
2011. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóba se merek már állni fiúkkal,olyanokra is féltékeny,akit már 2 éve ismerek..mert hogy nekem biztos bejön..:/
2011. dec. 11. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te is tud a választ, hogy mit kell tenned, és itt is eléggé összhangban állókat kaptál...

most két eset lehetséges. vagy most kezd oszlani a lila köd, de azért még homályosan látod a valóságot, vagy félsz... A félelmed lehet magától a barátodtól, hogy mit fog csinálni, és lehet a magánytól. Az első variációnak persze van létjogosultsága, nem tudom mennyire agresszív egyébként, de, ha a szüleid, barátaid kiállnak melletted, és elzavarják, ha zaklat, akkor elég hamar el fog tűnni az életedből. a második lehetőségnek meg nem szokott valós alapja lenni, csak megszoktad, hogy van melletted valaki. Hidd el, hogy vannak barátaid, és lesnek még szerelmeid is, és a barátok most a legfontosabb. viszont, ha még sokáig maradsz ebben a kapcsolatban, akkor utána nehezen fogod visszakapni őket. Nagy általánosságban elmondható, hogy a szerelem múlandó, a barátságok szoktak örökek maradni.

2011. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogd a szaván, és hagyd, hogy szakítson.
2011. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mit tegyél? menekülj. MOST. minél tovább húzod a szakítást, annál nehezebb lesz, annál jobban hatalmába kerít majd a párod... hidd el, ez nem szerelem. ez birtoklási vágy. bekorlátozza az életed, hogy ő legyen az egyetlen, aki számít, és ezzel teljesen tönkretesz téged. hiába vagy most erős csaj, olyan lelki terrorba fog belevinni, hogy később már nem fogod magadtól azt mondani, hogy "elég volt". szóval dobbants-fájni fog, ez biztos, de hidd el, találsz olyan pasit, aki a tenyerén hordoz anélkül, hogy megszabná, mikor vehetsz levegőt. 18L
2011. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!