Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom betegesen féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom betegesen féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül is kitörölteti,akire féltékeny,hogy nehogy beszéljek velük.Msnen is megnézi az embereket,hogy kik vannak meg nekem,és ha valami nem tetszik neki,akkor nem akarja megbeszélni,hanem elkezd vitatkozni,és azzal fenyegetőzik,hogy szakít.Nem hiszem hogy adtam volna neki okot arra,hogy ilyen féltékeny legyen.Direkt nem beszélek senki olyannal akire féltékeny,de nem hiszi el.

Mit tegyek? 18/L 18/F


2011. dec. 11. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ömm, én kíváncsi lennék a múltjára, megcsalták e...a szülei dicsérték e, ezekről beszélgetnék vele, hogy megtudjam milyen hatások érték, hogy ilyenné vált.
2011. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van. Mit tegyél? Ne adj okot rá, beszéld meg vele
2011. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!