Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért féltékeny ennyire csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért féltékeny ennyire csak egy haveromra?

Figyelt kérdés
5 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és mostanába derült ki, hogy elég féltékeny. Egyik MSN es haverom, szerelmes belém már majdnem 1 éve, és hát a barátom féltékeny rá, mert néha perverzebb megjegyzéseket tesz, de én tudom hogy csak poénból mondja és nem gondolja komolyan, de a barátom nem érti meg. Az MSN es sráccal elég jól kijövök, de személyesen nem találkoztam még vele. Webkamozunk, sms ezünk meg ilyenek, de ő tisztába van azzal, hogy csak barátok vagyunk. Ennek ellenére a barátom továbbra is féltékeny és zavarja a srác puszta létezése is.
2010. márc. 12. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideje lenne találkozni, és összeismertetni őket. Akkor a barátod is látná, hogy "ártalmatlan" dologról van szó. Nekem bevált.
2010. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincsen tisztaban azzal hogy csak baratok vagytok,csak azt allitja o,kepzeld magad a helyebe csak,ha a parod msn en jobban hujulne egy lannyal mint veled,ha sms ezne vele es jol nevetgelnenek,vagy webcamoznanak,es te tudnad hogy a csaj szerelmes bele,szerintem neki is van ilyen csak o nem akar ezzel megbantani teged,en amikor a baratnommel voltam csak egy par lannyal beszeltem akiket mindketten ismertunk csakazert hogy nehogy megbantsam,en kiakadnak ha elottem csak ugy hujulnenek az msn en,kib aszottul rosszul esne 21/F
2010. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te figyelj csak.. Ha szereted a barátodat, akkor lehetne annyi eszed hogy az ilyen MSN-es barátokat elkerülöd. Ha én ilyen szituban lennék és kiderülne hogy egy msn-es csaj belém van zúgva, akkor inkább nem beszélgetnék vele, mert tudom hogy az a páromnak nagyon rosszul esne. Eleve ha két ember szereti egymást, kerülik az ilyen helyzeteket. Hidd el, jobban jársz/jártok ha ezt abbahagyod.

25/F

2010. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtom. Csak a saját tapasztalatomat tudom leirni. Az én excsajom is igy volt egy palival. Ők csak haverok, meg csak dumálnak nem akar tőle semmmit,csak a srác szerelmes őbelé stb. Csak akkor találkoztak amikor én nem voltam ővele(dolgoztam stb) Ők csak kvznak meg dumálnak. Aztán a végén a csajom is elkezdettt beleszeretni a srácba, majd ő miatta dobott.(persze én szétkaptam a gyereket egyből)És még én voltam a paraszt.Szóval részemről ennyit a fiu -lány haverságról(pláne ha az egyik fél szerelmes a másikba)
2010. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van... tuti hagyoma srácot... főleg h most a legjobb barátnőmre is ráhajtot...-.-' Hülye tahó...

1 nap alatt úgy feltud b*szni... o_o' pedig jófej...nem tom inkább hagyom őt...

2010. márc. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!