Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Tök óvodás az egész dolog,de én mégis hülyén érzem magam tőle. 2 napja szakítottunk a pasimmal és még nem hevertem ki. Ő kérte,hogy maradjunk jóban,sőt,legyünk barátok,de úgy tényleg,merthogy fontos vagyok neki és érdekli,hogy mi van velem. Mondta,hogy nagyon hiányzok neki és hogy szenved és semmi másra nem vágyik,csak egyedüllétre,így esze ágában sincs ismerkedni. És van ugye az a nyamvadt fészbúk... Na innentől leszek gáz. Néztem az adatlapját és látom,hogy érdekes módon hirtelen csupa új ismerőse van és mind lány,köztük volt barátnők is. Nekem ez nagyon sz@rul esik:S Úgyhogy töröltem is(ez az óvodás dolog) és mondtam neki,hogy nekem akkor nem kell a barátsága,meg nyilván neki se fontos az enyém,hogy ha ennyire tapintatlan és álszent. Most azért legyünk barátok,hogy lássam,mennyire kelendő a lányok körében? Jól tettem vagy érezzem magam rosszl amiért ilyen idétlen vagyok,hogy így intézem a dolgokat?

22L


2013. jan. 19. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A facebook fogja kinyírni az emberiséget.
2013. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te magad is belatod, hogy ovodas a viselkedesed. Akkor mi is itt a kerdes?!
2013. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hogy rohadt volna le a keze a kis zsidónak mikor megcsinálta a faszbukot
2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha szakítasz valakivel, akkor azt valahogy illik rendesen lezárni, nem pedig elbarátkozgatni. Valakiben úgyis marad még annyi plusz, hogy a barátság kényelmetlen legyen számára.

Lehet, hogy gyerekes, amit tettél, de hosszú távon nézve szerintem jól tetted, mert így egy csomó gyötrődéstől kímélted meg magad.

2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mondta,hogy nagyon hiányzok neki és hogy szenved és semmi másra nem vágyik,csak egyedüllétre,"


Jaj pasik és az egyedüllét.

Szerintem ezen nincs mit csodálkozni,én is megkaptam már dettó uyanezt a szöveget,2 nap telt el,hogy szakítottunk,és már az exével sétálgatott kézen fogva......

2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasikról szokott kiderülni, hogy a sok nőcinek sirdogálja el a hiányod:DD


Ezt valaki egyszer mondta, és nem akartam elhinni-de tényleg lehet benne valami:DD

2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de igy utána is féltékeny vagy....na de hagyjad sztem...ha már nemkell nemkell....az élet megy tovább...nyugi lesz még egy rakat ilyen srác az életedben
2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Ilyenkor előjönnek a régi nők,exek,akiknek elsírja a bánatát,ők meg jó kiscserkész módjára megvigasztalják......ha érted a célzást!

Felejtsd el,de a facebookot is,és ismerkedj te is!!

2013. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, nem éri meg az egész. A hátad mögött úgyis azt csinál amit akar. De tőled már biztos hogy semmit sem. Ebbe bele kell törődnöd. Nem vagy ezzel egyedül! Lesznek más , jobb pasik az életedben, akik lehet még rendesebbek, mint "ez"...
2013. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha kitörölted és észre sem vette vagy nem akart újra felvenni akkor eleve nem vagy neki fontos már annyira.


Amúgy ki szakított kivel?

2013. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!