Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza? Mit kellett volna tennem? Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek kinek volt igaza?

Mit kellett volna tennem?


Páromnak van egy laptopja, amit nem használt, mert nem volt rá Neki anyagija, hogy feltöltse. Én feltöltöttem és együtt használtuk.


Úgy volt, hogy külön töltsük az ünnepeket. Mindenki a saját Szüleinél.


Indulás előtt én fogtam és kivettem a kártyát a laptopjából és felraktam a szekrényre. Ezt Ő észrevette és megkértem rá, hogy egyikünk se vigye el, hagyjuk a lakásba és 2.-ától újra használjuk. Ha elviszi, lefogy róla...


Erre Ő felkapta a vizet, hogy képzelem én, hogy nem internetezhet a saját laptopján, ha már egyszer feltöltöttem.


Akkor hozzám vágta a pénzt, amivel feltöltöttem, hogy Neki kell net és puszi nélkül elment.


Akkor még felhívott, hogy vissza adom e Neki a pénzt, de én akkor is arra kértem, hogy ne vigye el a kártyát. Aztán azt mondta, hogy pénz nélkül hagyom és letette.


Azóta hiába hívom nem veszi fel és kinyomkodja...


Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?



2012. dec. 26. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Igaza volt, mivel kozosen hasznaltatok, s eppen ezert nem volt jogod kivenni a kartyat pl. A parod sem vette ki a kezedbol a gepet, tehat nem korlatozott, te igy korlatoztad, megalaztad ezzel pl.
2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Én is a párodnak adok igazat. Közösen használtátok, és azért mert te elutazol még nem kell hogy a párod is internet nélkül maradjon. Milyen kapcsolat ez ha már ezt is számon kéred tőle??
2012. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy csodálatos kapcsolat!
2012. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
A helyesírásod alapján ez olyan máunikasós kapcsolat, balássós problémákkal.
2012. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igaza volt???

Nem volt jogom kivenni a kártyát és a nem használt lakásban tartani addig, amíg újra nem használhattuk volna közösen?

Akkor tényleg csak én sokalltam be, hogy én fizetem a rezsit, a telefonját és az internetét nem akartam volna?

Mindketten elutaztunk.

De Ő vitte volna magával lehasználni.

Máunikasós kapcsolat, balássós problémákkal???

2012. dec. 26. 14:26
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
pontosan
2012. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha közösen használták,akkor a kérdező is elvihette volna,hisz ő töltötte fel...


Sztem is jobb lett volna haott marad,és majd ha visszajöttök használjátok

2012. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
A kapcsolatotok nem kapcsolat. Semmi féle tolerancia nincs benned azzal a személlyel akivel egy fedél alatt élsz. Eszembe nem jutott volna ezt csinálni.
2012. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Kezdj új életet-ez nem kapcsolat.Még csak lakótársi se.
2012. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Mivel te fizeted a rezsit, talan ez egy regi megallapodas volt, eppen ezert most megalaztad ezzel, hiszen nincs jogod megszabni azt, hogy mikor hasznalja a nettet pl. TE fizetsz dolgokat, de a parod is kiveszi a reszet ezekbol a kiadasokbol? Hiszen lakber, elelemre is szukseg van, tehat igy megegyezes volt, amihez neked is alkalmazkodnod kell. Logikusan ha nincs berlemeny, ott rezsire sincs szukseg pl.
2012. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!