Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza? Mit kellett volna tennem? Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek kinek volt igaza?

Mit kellett volna tennem?


Páromnak van egy laptopja, amit nem használt, mert nem volt rá Neki anyagija, hogy feltöltse. Én feltöltöttem és együtt használtuk.


Úgy volt, hogy külön töltsük az ünnepeket. Mindenki a saját Szüleinél.


Indulás előtt én fogtam és kivettem a kártyát a laptopjából és felraktam a szekrényre. Ezt Ő észrevette és megkértem rá, hogy egyikünk se vigye el, hagyjuk a lakásba és 2.-ától újra használjuk. Ha elviszi, lefogy róla...


Erre Ő felkapta a vizet, hogy képzelem én, hogy nem internetezhet a saját laptopján, ha már egyszer feltöltöttem.


Akkor hozzám vágta a pénzt, amivel feltöltöttem, hogy Neki kell net és puszi nélkül elment.


Akkor még felhívott, hogy vissza adom e Neki a pénzt, de én akkor is arra kértem, hogy ne vigye el a kártyát. Aztán azt mondta, hogy pénz nélkül hagyom és letette.


Azóta hiába hívom nem veszi fel és kinyomkodja...


Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?



2012. dec. 26. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
Szereted te egyáltalán ezt az embert?Adtál neki valamit ,de csak azzal a feltétellel,hogy te is használhatod?Nem vagy egy kicsit egoista?Nézz kicsit magadba.Neked hogy esne,ha teszem azt venne neked a párod egy TV-t és amikor elutazik valahová elvinné a kábelját,hogy ne nézzed mert ő nincs otthon.Te is kiakadtál volna nem?Ilyenkor próbálj a másik szemével látni,és belátni hogy sajnos most nem neked volt igazad.Talán fel kellene hívnod és megbeszélned vele a dolgokat,mert valami nincs rendjén köztetek,és jó volna még időben helyrehozni,persze ha még szereted őt.
2012. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
63%

Én neked adok igazat,mert:

-A te pénzedből töltődött a LapTop

-Az ünnepek alatt feltétlen muszáj internetezni

(a nők mindig túlreagálják a dolgokat, hogy aztán mi érezzük magunkat bűnösnek)

2012. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez nevetséges.

Akkor kérjen tőled pénzt, mert te meg az ő laptopján használod a neted?

Szerintem nyugodtan oda adhattad volna neki, ha szereted őt vagy legalább a pénz felét vissza adod neki. Így azt is ő fizette, amit te használtál.

Kicsinyes az egész sztori és gyerekes.

2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hiába egyeztünk meg, hogy együtt fizessük a rezsit. Egy idő után azt mondta, hogy neki nincs miből fizetnie,

hiába dolgozik és keres ugyanannyit, mint én.

Sőt még abba is belementünk, hogy neki és nekem is telefonunk lesz, ami egy számlára az én nevemre fog érkezni, amit Ő fog fizetni, de ezt sem tudta egyszer sem vagy nem akarta.

Párom nem veszi ki a részét ezekből a kiadásokból, mert mindig azt mondja, hogy neki nincs pénze.

Az én lakásom, rezsije mindig van és én csak havi 20 ezret kértem volna, amit egyszer sem fizetett ki.

2012. dec. 26. 16:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy ebben a kapcsolatban?
2012. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nagyon szeretem ezt az embert.

Azt nem neki adtam, hogy netezhessek.

A nők mindig túlreagálják a dolgokat, hogy aztán mi érezzük magunkat bűnösnek???

2012. dec. 26. 16:12
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a nő. De ezt nem azért írom le, hogy elítéljetek és Ti is azt mondjátok, hogy azonnal fejezzem be Vele! LÉGYSZÍVES NE EZT ÍRJÁTOK!!! Mert ezt már tudom, hogy be kellene, de sajnos nagyon ragaszkodom Hozzá.
2012. dec. 26. 16:15
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de megérdemled! Az a nő, aki tudja, hogy kihasználják és kiforgatják a pénzéből, de nem akar külön útra menni, az megérdemli!
2012. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te mar irtal ki egy kerdest, hogy felhivd-e, ugye?
2012. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Maradj mellette, és viseld el!

Addig jó, míg nem vagy szabad préda, még véletlenül belédbotlanék!

2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!