Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza? Mit kellett volna tennem? Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek kinek volt igaza?

Mit kellett volna tennem?


Páromnak van egy laptopja, amit nem használt, mert nem volt rá Neki anyagija, hogy feltöltse. Én feltöltöttem és együtt használtuk.


Úgy volt, hogy külön töltsük az ünnepeket. Mindenki a saját Szüleinél.


Indulás előtt én fogtam és kivettem a kártyát a laptopjából és felraktam a szekrényre. Ezt Ő észrevette és megkértem rá, hogy egyikünk se vigye el, hagyjuk a lakásba és 2.-ától újra használjuk. Ha elviszi, lefogy róla...


Erre Ő felkapta a vizet, hogy képzelem én, hogy nem internetezhet a saját laptopján, ha már egyszer feltöltöttem.


Akkor hozzám vágta a pénzt, amivel feltöltöttem, hogy Neki kell net és puszi nélkül elment.


Akkor még felhívott, hogy vissza adom e Neki a pénzt, de én akkor is arra kértem, hogy ne vigye el a kártyát. Aztán azt mondta, hogy pénz nélkül hagyom és letette.


Azóta hiába hívom nem veszi fel és kinyomkodja...


Mit tegyek? Hülyeséget csináltam?



2012. dec. 26. 14:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miért ne írjuk, hogy szakíts vele?

Most őszintén, te normális vagy? Hogyan tudsz ragaszkodni egy olyan emberhez, aki kihasznál és megaláz téged NAP MINT NAP? Van fizetése, de nincsen pénze rezsire? Álljon már meg a fáklyás menet! A legtöbb ember gyerekként magasabb szinten áll pénzügyi kultúrában, mint a te felnőtt (!) párod. Mindenki tudja, hogy elsők a KÖTELESSÉGEK (számla, kaja, szükséges ruhák, gyógyszer stb.), aztán MEGTAKARÍTÁS, ami még mindig marad, az az elherdálnivaló. Párod felnőtt férfiként nem jutott el idáig? Ó nem, bocsánat, te voltál idióta.

Tudja ő ezt mind, de minek törje magát, ha te úgyis mindent kifizetsz helyette!!! Ez itt a probléma, és őszintén szólva ezt a kérdést "értelmetlen"-ként jelenteni kellene. Ha nem akarsz szakítani, akkor NE PANASZKODJ! Ne gyere ide feleslegesen nyávogni, ne koptasd a billentyűzetet, és ne rabold mások idejét a SAJÁT hülyeségeddel.

2012. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!