Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 1eve vagyunk 1ütt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1eve vagyunk 1ütt de csinaltam 2hatalmas hülyeseget. Mivel tehetnem jova?

Figyelt kérdés
tavkapcsolatban vagyunk szüleimmiatt. Ahogy beszelgettünk azt irta baratom hogy a tavolsag miatt mar ugyerzi nem annyira szeret. Megilyedtem es mondtam mindent,baratom nagyon erzelmes es imadja a gyerekeket. En irtam neki hogy ha vege akkor nem lessz mas es gyermeket se szülhetek neki kesöbb. Ezen ki akat annyira hogy egyszer megbeszeltuk h ha kislanyunk lessz hogy fogjuk hivni,es bele vajta az alkarjaba a ket keresztnevet. Megprobalt öngyilkos lenni de a csaladja meg akadalyozta. Az anyuja elmondta hogy szihologus segitseget kerte! Ma elmondtam neki hogy beszeltem volt palimmal es azt irta szeret de en megmondtam hogy öt szeretem erre azt mondta baratom hogy beszelgessek akkor vele,kikapcsolta a gepet es a telojat. Most mit tegyek? 16 L
2012. márc. 26. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

mivel távkapcs alapból halott ügy,de ezzel a volt palis dumával szemét dolog volt megalázni.

kis kú-rva vagy egyébként.

mit dumálgatsz te a volt paliddal?

jól esik,hogy nyaliz neked mi?

2012. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd le érthetően,a magyar helyesírás szabályai szerint a mondandód.
2012. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod a címét menj el hozzá!!!!!
2012. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te és az emos bajaid.Sztem menj aludni ,láttad mennyi az idő??Vagy járj be néha nyelvtan órára ,helyesírásból és fogalmazásból 1-es.

Am meg kurv@ jó ,hogy 16 évesen már a gyerekekről álmodoztok amikor még ti is azok vagytok:D

2012. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, az ilyenekből lesz a fórgátkönyvíró... :D 16/f
2012. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elnézést: *forgatókönyvíró (én vagyok az előző kommentelő 16/f)
2012. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szihologus??? :D
2012. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
bazz szihologus:DDDDDDDDDDDD
2012. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni:)
2012. márc. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!