Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a magasság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mennyire számít a magasság a nőknél?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, és azt szeretném megtudni, hogy ha elkezdenék csajozni, akkor ez mennyiben jelent előnyt,vagy hátrányt nekem?
2012. dec. 15. 23:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Akkor nézz szét az alacsonyabb 155-160 cm. körüli lányok társaságában :)
2012. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Néznék én, néznék, csak az a gond, hogy nagy általánosságban csak magasabb (170cm+) csajokkal találkozok az utcán. A kisebbek azok leginkább fiatal kislányok, nekem meg nem egy barbie babázó kislányra lenne szükségem. :D
2012. dec. 17. 20:31
 23/35 anonim ***** válasza:
én 172 vagyok, a párom talán egy centivel alacsonyabb mint én...ez hol látszik, hol nem, így lehet hogy közel egymagasak vagyunk. Nem különösebben érdekel, maximum akkor, ha magassarkút hordanék...de mivel rohadt kényelmetlen, így elvagyok nélküle:) persze néha lehet, és neki is tetszik, így abszolút tökéletes minden. Persze nem mondom, hogy nem tetszene ha egy picit magasabb lenne, de mivel imádom, így mindegy:)
2012. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Értem, és köszi a választ. :)

Várom a további hozzászólásokat. :D

2012. dec. 26. 20:44
 25/35 anonim ***** válasza:

Nekem nem számítana, de foglalt vagyok már.

Ez is egy olyan érthetetlen dolog számomra, ez a magasságmánia. Volt egy-két alacsonyabb barátom, kb. velem egymagasak, tehát úgy akkorák, mint te. Emlékszem, még 17 éves voltam, koromból adódóan némi megfeleléskényszerrel. Amikor egy fiú ismerősömnek bemutattam a barátomat, azzal cikizett, hogy milyen pasi ez már, mint egy kutya ülve. Még én éreztem rosszul magam, máig bennem van, ahogy lassan, fokozatosan elvörösödtem. Nem tudom, miért akarják belesulykolni az emberekbe ezeket az elgondolásokat.

2012. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Nekem is, de hát ilyen a mai világ sajna.

Ezért is kérdeztem rá, hogy mennyire számít mostanában a magasság. Arról meg én nem tehetek, hogy ilyen alacsonynak születtem. :)

2012. dec. 26. 21:01
 27/35 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok + magassarkú, nálam is sokat számít a magasság ..
2012. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Akkor ezt az életet buktam, vagy nemtom mi lesz. :D

De tényleg! Ha ennyire ki vannak élezve a mai hölgyemények (bizonyos része) a magasságra, akkor ezt bebuktam.

2012. dec. 26. 21:13
 29/35 anonim válasza:

168 centi az egyáltalán nem számít drasztikusan alacsonynak, sőt nálad sokkal alacsonyabb pasikat is ismerek akiknek van barátnőjük/nejük stb! Ne keseredj el, hanem nézz körül.. biztos nem mindegyik lány 180 centi, aki tetszik.

Mellesleg az én párom is pont ugyanakkora mint te és imádom. (160 centi vagyok)

2012. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy a 168 cm-im túlságosan alacsony lenne, mert engemet nem zavar, csak az a gond, ahogy mondtam már, hogy 170+os csajokat látok leginkább. Alacsonyabbal nem szoktam látni sajna. Ha meg mégis azok bulizó kis csajok.
2012. dec. 27. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!