Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a magasság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mennyire számít a magasság a nőknél?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, és azt szeretném megtudni, hogy ha elkezdenék csajozni, akkor ez mennyiben jelent előnyt,vagy hátrányt nekem?
2012. dec. 15. 23:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezért vagyok már egy ideje egyedül :)
2012. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

#11: Nyilván a magasságod az egyetlen oka, hogy még nincs csajod, bezzeg ha 10 centivel magasabb lennél döglenének utánad a nőd...ugyan már!


Kérdezőnek: Ne foglalkozz a magasságoddal. Ez olyan, mintha szex előtt azon gondolkoznál, hogy elég nagy lesz-e a farkad a csajnak, ha ez jár a fejedben, szinte borítékolható, hogy felsülsz. Amúgy 21 évesen már rég el kellett volna kezdeni csajozni szerintem, persze sosem késő.

2012. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Én soha nem foglalkoztam a magasság kérdéssel, csak mostanában merült fel bennem, hogy hogy vélekedik erről a kérdésről a másik nem. A csajozás meg most se érdekel annyira. Lehet azért mert olyan dolgokat képzeltem el anno, ami miatt mostanra "meguntam" (pedig lényegében el sem kezdtem), vagy valami mentális problémám lehet (ezt kevésbé hiszem, mert amúgy értelmes vagyok, attól függetlenül, hogy kicsit nehezebben fogom fel a dolgokat, meg hasonló apróságok), vagy szimplán a lustaság. (Mert, hogy most mindenem meg van, és mellé egy társ nem kéne +ba) Tehát annyi variáció van. :)
2012. dec. 16. 00:33
 14/35 anonim ***** válasza:
12., nőből vagyok :D
2012. dec. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Őrömmel hallom. :D

Én meg férfiból. :)

2012. dec. 16. 00:46
 16/35 anonim ***** válasza:
#11: Akkor bocsi :) Azt hittem egy újabb "Alacsony vagyok, ezért nem kellek senkinek." típusú srác sajnáltatja itt magát.
2012. dec. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nálam nagyonis számít. én 168cm vagyok magassarkú nélkül, és ha nálam kissebb egy srác akkor szóba sem jöhet!
2012. dec. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tehetnék? Szerezzek be egy nyújtópadot, vagy járjak valami magasított cipőben, mert itt amik elhangzottak, az jött le, hogy a többségnek fontos a magasság, és nem bírnák elfogadni, hogy a társuk kisebb náluk.
2012. dec. 16. 09:01
 19/35 anonim ***** válasza:

Adj magadra és a belsődre... ennyi...

Sok embernek van egy idióta listája, hogy ő milyen bigét vagy fószert akar, de ha megismer valaki az totál felülíródhat... pszichológia, olvasgassatok.

2012. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Adok magamra, és remélem igazad lesz utolsó. :)
2012. dec. 16. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!