Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasim alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasim alacsonyabb nálam? (kb 5 centivel, de lesz az még több is :S)

Figyelt kérdés
Engem annyira nem zavar, csak mindig megbámulnak..

2012. dec. 8. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen, gáz ásd el magad a pasiddal együtt! H.lye liba! Keress magadnak egy magas srácot és hagyd meg a törpét egy rendes lánynak, aki nem olyan felszínes, mint te! Elegem van a magasságmániátokból!
2012. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon gáz vagy, dobd ki szerencsétlent, mert nem nőtt meg eléggé!


Viccet félretéve, ha ilyenen parázol, akkor nem is szereted igazán. És nem hiszem el, hogy 5 centis eltérésért megbámulnának.. Szerintem az más miatt van.

2012. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem zavar. Előbb-utóbb ott fogod hagyni emiatt.
2012. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem azokkal, akik szerint nem vagy belé szerelmes igazán. Ez nem bűn, de akkor ne hitegesd tovább. Nekem is volt jóval alacsonyabb pasim (én 180 vagyok) és engem is baromira zavart a magasságkülönbség, mert igazán nem voltam szerelmes. Aztán szerelmes lettem egy 174-175 cm körüli pasiba mint a huzat és eszembe se jutott azon agyalni, hogy van pár centi köztünk...
2012. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!