Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majd' 40 cm magasságkülönbség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd' 40 cm magasságkülönbség. Sok?

Figyelt kérdés
194 és 157 a magasságunk. Elég jóban vagyunk. Nagyon jó barátom lett az elmúlt 1 évben. Azt leszámítva, hogy akár el is veszíthetem őt, mint barátot, ha összejövök vele és aztán nem működik, engem az is zavar nagyon, hogy sok a magasságkülönbség. Ti mit gondoltok?

2012. dec. 4. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint, te vagy a lány és ő a fiú? :D Mert fordítva szerintem nagyon fura lenne, de így elmegy. A barátságot meg tönkreteheti, de lehet belőle egy iszonyat nagy szerelem is!
2012. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Ez még nem gond. De szerintem nem fog beférnia farkad (tapasztalat) :(
2012. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Keress egy magasabb nőt. Hidd el kár alacsony termetűvel kezdeni, de ha dugni akarsz, akkor mindegy. Mindig lefelé kell nézned, a csaj meg mindig lábujjhegyre fog állni, ha ott áll melletted és meg akar csókolni, és még úgy se fog elérni téged a büdös életbe se, ha te nem hajolsz közelebb. Ezt tapasztaltam 9 hónapon keresztül, elég volt belőle, a méretekkel nem volt gond. 25F 195cm
2012. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz.
2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki ha moziba mentek melléd ül, nem eléd :D


Mondjuk én is saccperkábé "magasnak" minőülök, mert majdnem 190 vagyok. Vannak jó és árnyoldalai is ennek.

2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon alkalmatlan lenne. én 168cm magas lány vagyok de a 190+ még nekem is alkalmatlan :D
2012. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

láttam már ilyen párt, mondjuk már öregek voltak, de nagyon édesek :)). ha egy lány 157 cm akkor magassarkúval pl lehet egy 10 cmel magasabb :DD

szerintem semmi gond a magassággal.. nem a magasság dönt szerintem és ha egy ilyen pár jönne velem az utcán szembe nem gondolnám gáznak.

2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most azért nem akarsz összejönni vele, mert hogy magas vagy mert félsz, hogy ha nem úgy alakul ahogy szeretnétek, akkor elveszítheted a barátságát? :)


Ha magasság nagyon is közre játszik...

Például a barátom 190 kb én meg 160. Nem zavar, hogy kicsit magasabb, nagyon szeretem úgy ahogy van. Sosem érdekelt a magasságkülönbség, nem az alapján döntök. Bár mindenki azt mondja, túl magas hozzám de most nehogy már emiatt ne legyek vele!

Ha szereted, nem fog érdekelni. :)

2012. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjátok, hogy a csaj 194 a fiú meg 157, és befosok a röhögéstől.
2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez már sok lenne. Én 170 cm vagyok, a párom 189 cm, ez így tökéletes, de ha pl. 2 m lenne, az már sok lenne. De ezt neked kell eldönteni.
2012. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!