Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a magasság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mennyire számít a magasság a nőknél?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, és azt szeretném megtudni, hogy ha elkezdenék csajozni, akkor ez mennyiben jelent előnyt,vagy hátrányt nekem?
2012. dec. 15. 23:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a magasság. 167 cm vagyok, szóval a legtöbb srác jól mutat mellettem :)
2012. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? koraérő, vagy?
2012. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
21 vagyok, de a kora érőt, hogy értetted utolsó?
2012. dec. 15. 23:40
 4/35 anonim ***** válasza:

Ezmiez az "elkezdenék csajozni"? Ezt úgy eldönti az ember, hogy pl. szerdán 10:25-kor kezdem a csajozást vagy hogy működik ez nálad?!


Én 165 vagyok, nekem ez a magasság ok.

2012. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy mikor kezdett nőni a szakállad, vagy mikor mutáltál? 21 év fölött, már kevés az esélye annak, hogy nőni fogsz, bár kitudja... am sztem nem gáz, ha egy nálad alacsonyabb, vagy veled egymagas csajjal kezdesz, ha egy magasabba nézel ki, az meg már szerelem kérdése
2012. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hanem jó régóta nem csajoztam (nem érdekelt a csajozás), ezért írtam úgy, ha neki állnék csajozni akkor az mennyire válna előnyömre. (Mondjuk ez a megfogalmazás se túl jó, de így legalább valamennyire érthető, mire akartam kilyukadni a kérdésemben)
2012. dec. 15. 23:43
 7/35 anonim ***** válasza:
48%

172 cm vagyok plusz magassarkú ...

Nálam alacsonyabb pasi nem jöhet szóba!

Nekem számít!

2012. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#5-ös válaszoló:

Fogalmam sincs. :)

Kb. olyan 17-18 éves korom körül (még ez se biztos), tényleg nem tudom.

2012. dec. 15. 23:45
 9/35 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj csajozni -a szavaiddal élve :D-, amikor magától jön, úgy érzed, hogy az az a pillanat és nem gondolkodsz azon, hogy belevágj-e :)
2012. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Tudom, meg meg is szoktam nézni csajokat az utcán, de valahogy se melyik mellé se tudtam oda képzelni magamat melléjük, de nem azért mert csúnyák voltak, vagy mert én nem tartom magamat jó pasinak a magam módján, (10-es skálán megadnék magamnak egy bő 5-öst) hanem egyszerűen mint a dominónál. :)

Ott is a megfelelőt kell hozzá passzítani a megfelelőhöz. :)

2012. dec. 15. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!