Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Gáz, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Gáz, hogy a barátom nem vett semmit szülinapomra?

Figyelt kérdés
a barátommal már 4 éve vagyunk együtt... és ő nem szokott nagyon semmilyen ajándékot venni nekem,ami elég szar,viszont én mindig túlzásokba esem.most is mondtam neki hívd át a barátodat a barátom állandóan játszik... ami nem baj csak ne a nap 24 órájában oké nekem holnap van a szüli napom,és én ma elmentem egyedül a szakadó esőbe a tescsoba.vásárolni a haverjának meg neki..persze én semmit nem kapok holnap..:((( olyan szomorú vagyok,vagy velem van a baj??
2012. dec. 15. 22:43
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
szerintem is lépj a tettek mezejére, és hagyd ott, mondjuk, az cinkes, ha pszichopata
2012. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 driverboy válasza:
A barátod egy aberrált kocka gyökér, téged nem a barátnőjeként tekint, inkább egy kiegészítőként, attól , hogy nála laksz, és kapcsolatban vagytok, nincs joga ilyen gyökér módon bánnia veled... nyugodtan mond azt amit gondolsz a haverja előtt, hátha észhez tér az is... mielőtt barátnője lenne..
2012. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
ez vagy fake vagy a kerdezo a legnagyobb balek ever.
2012. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 driverboy válasza:
Legutolsó, ne ítélj így, hogy te még csak hasonló helyzetet sem láttál, sajnos vannak ilyenek, nem csak itt, hanem az élet más terültein is fordúlnak elő ilyenek, az a legnagyobb gáz, hogy az ilyen magának való, szó szerint sz*rfaszú gyökereknek is van barátnőjük, és akik tényleg megérdemelnék, mert vigyáznának, megbecsülnék a barátnőjüket, olyanoknak nincs, és mielőtt jönne a visszapofázás, hogy én is ilyen ember lehetek, erre csak azt tudom mondani, hogy nem vagyok ilyen, csak simán bele látok az ilyen helyzetekbe...
2012. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

33as vagyok es valamennyire egyet is ertek veled, de:


Ennek a "sz@rfa5zu gyokernek" nem baratnoje van, hanem rabszolgaja/kiskutyaja. S ez csak es kizarolag a csaj hibaja, hogy hagyta ennyire elfajulni a helyzetet. Tipikusan az a helyzet, ahol a srac a macska, a csaj meg a kiseger. Es a srac ezt egeszen addig nem fogja megunni, amig a csaj nem tesz vmit.


milyen musor ez mar, h egyutt laknak, de a srac ott jatszik vmi jatekkal, a csaj meg a sarokban csendesen hisztizik. + nincs ajandek soha + stb. El lehet kepzelni, hogy mennyire egeszseges es boldog kapcsolat lehet ez.


De ha a csajnak kicsit tobb esze lenne, akkor mar regen odab@szott volna egyet az asztalra.

ha pedig nem mer, mert a srac egy elmebeteg, akkor amikor dolgozik/edzesen van/suliban van/haverokkal kocsmazik akkor ossze kell pakolni a motyot, aztan tiplizni. Egy ilyen ember mellett vajon mi az a rejtelyes ok, ami miatt ottmarad egy csaj?

Ha pedig nem is dolgozik, akkor pedig aztan vegkepp egy kibeb@szottnagy luzer, meg annyira sem kell vele maradni.


De ha a lany egy ennyire beszari kis csitri, aki itt nyafog, ahelyett hogy tenne valamit, akkor en nem tudom sajnalni es azt gondolom, hogy O egy balek.

2012. dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 driverboy válasza:

Neked is igazad van, kedved kérdező, neked kell lépned :)

Sok Sikert :)

2012. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
nem kaptam,semmit csak egy Pofont. sirtam már elegm volt hajnali 4 kor. és én érzem magam szarul.
2012. dec. 16. 13:18
 38/40 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Hát szerintem is fake. Ekkora barom állat még Magyarországon sem lehet.......

De ha igaz amit leírtál hagyd el ezt a barmot. Eleve egy féreg az aki férfi létére nőket üt meg ok nélkül ráadásul mindezt a lány szülinapján. Menj a szüleidhez / barátaidhoz. Kérj meg egy fiú barátodat hogy segítsen elköltözni nehogy bántson az az állat kocka senkiházi !

2012. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
jo is lenne ha Kamu lenne. de nem sajnos nem.
2012. dec. 16. 15:35
 40/40 anonim ***** válasza:
Felpofozott? Mi történt??
2012. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!