Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
Egy normális lány vagyok, nem cigizek, nem iszok, eléggé komolyan viselkedek minden helyzetben, és ez mellett eléggé komoly is vagyok, persze el tudok hülyülni, meg minden, csak valahogy a fiúk észre sem vesznek, pedig nem vagyok csúnya, egyáltalán nem, sőt, sok ismerősöm szerint kifejezetten szép is vagyok. Persze, lehet, hogy sokan úgy tartják, hogy fiatal, éretlen kis csitri vagyok, de ez nem igeaz, mert érettnek érzem magam egy párkapcsolatra, és tudom, hogy komolyan tudnám venni, ha tényleg egy fiúval lennék, akit szeretnék. Mit csinálok rosszul? 14/L

2012. dec. 15. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Semmit nem csinálsz rosszul!Ez sajnos általános probléma a tizen évesek körében.Lehet,hogy szép vagy,de az nem minden!De majd pár év múlva ráfogsz erre jönni.

Tudom,most arra vágysz,hogy legyen valaki és hogy együtt legyetek,de később pedig arra fogsz vágyni,hogy szeressen és elfogadjon olyannak amilyen vagy!

Szóval kitartás kedvesem és ne csüggedj!Találni fogsz magadnak!


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%

2 lehetőség van

1. csúnyább vagy mint gondolnád

2. Túl komoly vagy, túl visszahúzódó és nem foglalkoznak a korodbeli srácok ilyenekkel (mert azt idő meghódítani, inkább egy könnyebb vérű lánnyt próbálnak ágyba vinni ebben a korban) SZERINTEM !

2012. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy baj nem lehet, tetszik amit írsz és ahogyan írod! Egyszerűen csak fiatal vagy még :)
2012. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj 4-5 évet és sokaknál Te leszel a "námbör ván". Ha nem megy akkor keresd a fura/különc srácokat, a mainstream "focib*zi", metrosexuális, energiaitalos, nyegle, "hallod-ozós" csávónál ezek nem nyerő tulajdonságok ugyanis.
2012. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméltem hogy kicsit idősebb vagy, akkor szívesen vigasztalak volna :) 21/F


Egyébként nálunk is így volt gimi idején. Voltak lányok, akik csinosak voltak és kedvesek, de nem voltak bulizósak, nem ittak velünk, ezért a fiúk észre se vették őket, fel se tűnt nekik, hogy milyen jó csajok. Azóta persze nincs ilyen gondjuk!

2012. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Esetleg ismerkedhetnénk... :)

17/F

2012. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Énis kb. így vagyok ezzel, csak én a fiú verzióval... :/

Ha gondolod beszélhetünk... :)

2012. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö! Az érettséghez szerintem a türelem is hozzátartozik. Ha tisztában vagy azokkal a dolgokkal és értékeled is magadban azt, amit leírtál, akkor valószínü úgy gondolod, hogy érdemes várni arra, aki megérdemel téged. "A miért nincs barátom?" kérdés egyéb (rosszabb) esetben pedig úgy is megválaszolhatja magát az életedben, hogy lesz valakid, aki talán nem is az igazi.

Elhiszem, hogy fontos a sikerélmény, és már szeretnél barátot, ez természetes vágy, de ha megérted, hogy megéri adott esetben a várakozás által is küzdeni, akkor sokszor az ilyenkor átélt kétségbeesés utólag igazolja magát, és azt fogod mondani, h megérte.

Nincs semmivel elkésve, foglalkozz azokkal a dolgokkal, amik érdekelnek, és közben járj nyitott szemmel. Ha valamilyen csoportos hobbit választassz (spot, zene, ami érdekel stb) akkor pedig sok hasonló érdeklödésüekkel ismerkedhetsz meg.

30f

2012. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 remedise válasza:
Ebben a korban a fiuk még szégyenlősek, várj még ezzel,3 év múlva le sem tudod őket majd vakarni magardól : )
2012. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!