Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom vett nekem karácsonyra 10 000ft-ért ajándékot és amire most nagyon kéne a pénz, az ajándékom miatt nincs!

Figyelt kérdés
Barátom ma mondta el nekem,hogy két ajándékot vett 10 000ft ért de ezt a 10 000-ret az ösztöndíjából vissza kell adnia a mamájának.. Semmi pénze nem marad,és kéne az anyjának meg a húgainak ajándékot venni,meg magának új Sim kártyát mert lejárt és se hívni nem tud de hívni se lehet.. Én előre szóltam ne vegyen semmit,ha vesz ne drágát.. Most meg miattam nincs pénze..De az anyja szekálja,hogy minek kell nekem ajándékot venni és neki mikor vesz?..
2012. dec. 9. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Segítsd ki, és adj neki amennyire szüksége van.
2012. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom az ajándékot elfogadni,főleg ezért,meg azért mert drága és hát ő is pénzből él..
2012. dec. 9. 22:25
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos most nekünk sincs pénzünk,én kisegíteném de nem tudom S:
2012. dec. 9. 22:26
 4/20 A kérdező kommentje:
Meg nem is fogadná el..
2012. dec. 9. 22:26
 5/20 anonim ***** válasza:
De már megvette az ajándékodat...
2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom.. :/
2012. dec. 9. 22:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Add oda a pénzt a haverjának, mintha ő adna kölcsön, nem kell neki tudnia, hogy te segitettél.. csöndeen is lehet segíteni, úgy hogy a neved fel sem merül..én igy szoktam.
2012. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 El Greco ***** válasza:

Igen,észrevétlenül...

De az ajándékodat nem tudja visszaváltani,és mit kezdjen vele??

Legalább fogadd el,és ezzel ne bántsd meg.

2012. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7


+amikor tudok segíteni.

2012. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
DE sajnos semmi pénzem,a mamám nem ad kölcsönmert anyu mindig kéregetett és ezért nem ad, a haverjaim nem akarnak mert nekik is kell,a nagynénémék jól állnak anyagilag de nem adnak senkinek,inkább leszednek másokat.. :/ Mindkét papám meghalt,meg az egyik mamám :/ Szomszédok se adnak anyu miatt mert sokszor kéregetett! :S
2012. dec. 9. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!