Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom vett nekem karácsonyra 10 000ft-ért ajándékot és amire most nagyon kéne a pénz, az ajándékom miatt nincs!

Figyelt kérdés
Barátom ma mondta el nekem,hogy két ajándékot vett 10 000ft ért de ezt a 10 000-ret az ösztöndíjából vissza kell adnia a mamájának.. Semmi pénze nem marad,és kéne az anyjának meg a húgainak ajándékot venni,meg magának új Sim kártyát mert lejárt és se hívni nem tud de hívni se lehet.. Én előre szóltam ne vegyen semmit,ha vesz ne drágát.. Most meg miattam nincs pénze..De az anyja szekálja,hogy minek kell nekem ajándékot venni és neki mikor vesz?..
2012. dec. 9. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez van. Én sosem mondanám a bnőmnek, h bazki, miattad nincs pénzem.

Megoldom, h arra legyen pénzem, amire kell.

2012. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor fogd meg a srác kezét, és egy nagyon szép szeretettel teli ünnepet adj neki-amihez nem kell pénz. Csak ti ketten:)
2012. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ő 16 én17
2012. dec. 9. 22:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: akkor mivel ennyire fiatalok vagytok: akkor ez a srác nagyon szerethet téged:)
2012. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Adjátok el az ajándèkot ès menjetek el valahova sétálni ahol látszanak a csillagok és szép a táj... Esetleg.:)
2012. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Mindenképpen fogadd el az ajándékot, mert az nagyon bunkóság ha visszautasítod, mikor minden pénzét rád költötte és vissza váltani sem tudná.

Nekem az nem tetszik a srácban, hogy megmondja, hogy miattad van. Én biztos elmondanám a véleményemet, hogy azért ez lelkiismeret furdalást okoz és megtarthatta volna magának a véleményét.

Adj el valamit, hát ha kitudod segíteni. =(

2012. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
akár vissza is vihetné.. vagy az túl egyszerű?
2012. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én kidobnám ezt a hülye gyereket! Ez nem normális!

Szakíts vele, az ajándékot adja el vagy vigye vissza a boltba és legyen boldog az anyjával az ilyen kis taknyos!

Te meg keress egy igazi pasit magadnak, ne egy ilyen nyomorékot!

2012. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér én csak ennyit mondok :)
2012. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!