Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meghívott egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meghívott egy lányt a szülinapomra, akire féltékeny vagyok. Mondjam meg neki, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon aranyos, mert összejövetelt szervez a szülinapomra. A városban, ahol lakunk, alig ismerek valakit, ezért inkább az ő ismerősei fognak eljönni. Köztük egy lány (igaz, a barátjával), akivel a múltkori 4-es randinkon 3 órán keresztül csacsogtak, sok közös tulajdonságot felfedezve, miközben mi alig jutottunk szóhoz. Úgyhogy annyira nem látnám szívesen a csajt, és az egész szülinapomat elrontaná, ha megint így alakulna az este.

De ezért nem szólhatok a barátomnak, aki nagy lelkesen szervezi az estét, igaz? Vagy csak megemlítem, hogy remélem, ma este több figyelmet kapok, mint az a csaj?


2011. dec. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Megmondhatod, hogy jobban örülnél, ha nem jönne. Végül is a te bulid.
2011. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne probléma, ha megmondanád. De csak finoman, végül is a barátod csak jót akar.
2011. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,de szépen.
2011. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nastic ***** válasza:
0%
Lehet magának hívta társaságnak, most gondold el bulit is szervez neked, és te még ennyivel sem éred be, micsoda dolog ez.
2011. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

" Vagy csak megemlítem, hogy remélem, ma este több figyelmet kapok, mint az a csaj?"

Na ez igazi hisztis pics@ szöveg lenne, szóval ne így mondd:)

de egyébként tényleg mondd meg, ha rossz lenne az estéd emiatt, és látná, hogy nem örülsz az még rosszabb lenne.

2011. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Mond el neki, utána keress másik barátod. Tele van a Föld remek férfiakkal, neked meg pont egy olyan kell akiben még csak meg se bízol?

Szervez neked egy bulit, ahová társaságot hív, hogy tudj kialakítani baráti kört te is ha már éppen idegen vagy arrafelé, s persze csinálj belőle hülyét, hogy miután meghívott valakit mégis mondja le nála. Pedig lehet, hogy évek óta ismerik egymást. Csak hadd érezze magát kellemetlenül miattad, akinek bulit szervez.

2011. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

ma 15:53

Mert az sokkal jobb, ha magában tartja, és berág rá, vagy csak simán duzzogni fog?:)

Nem kell lemondani a csajnál, csak beszéljék meg. Lehet a barátja elmondaná, hogy ezért meg ezért jönnek ki olyan jól, de csak őt szereti blablabla, és mindketten megnyugodnának és lehet még a csajt is megkedvelné a végére(plusz inkább vele foglalkozna az este). Ehelyett legyen mindkettőjüknek sz@r estéje.

Az ilyeneket jobb nem magunkba tartani.

2011. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mond meg hogy nem jöhet és pont. soha ne tegyél olyat amit nem akarsz, nem kell senkinek sem megfelened csak magadnak
2011. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából igyekeztem nem szólni (mert tényleg ciki lenne lemondani nála), de persze kicsúszott a számon. Azt hittem, felkapja a vizet, de nem lett belőle gond, azt is mondta, hogy ne aggódjak, nem lesz úgy, mint a múltkor. (Ha mégis, kész vagyok hazaküldeni a csajt:D)

#5: Köszi, hogy felhívtad a figyelmem a hisztis pics@ stílusra;)

2011. dec. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!