Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Gáz, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Gáz, hogy a barátom nem vett semmit szülinapomra?

Figyelt kérdés
a barátommal már 4 éve vagyunk együtt... és ő nem szokott nagyon semmilyen ajándékot venni nekem,ami elég szar,viszont én mindig túlzásokba esem.most is mondtam neki hívd át a barátodat a barátom állandóan játszik... ami nem baj csak ne a nap 24 órájában oké nekem holnap van a szüli napom,és én ma elmentem egyedül a szakadó esőbe a tescsoba.vásárolni a haverjának meg neki..persze én semmit nem kapok holnap..:((( olyan szomorú vagyok,vagy velem van a baj??
2012. dec. 15. 22:43
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
hát na ja..:/ mos is itt sírok és ha azt mondom én már 3 óra után,hogy nincs kedvem játszani,mert UTÁLOK JÁTSZANI!!!!! AKKOR Ő sértődik meg,de nem veszi észre magát. 40 perc és itt a szülinapom,és le sem szarja,nagyon rosszul esik..:'(
2012. dec. 15. 23:21
 12/40 anonim ***** válasza:
Miért vagy még együtt vele?
2012. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Már nagyon Unom... nem akarok csúnyán beszélni... de már k.va álmos vagyok..:( és aludni sem tudok.mert ezek itt játszanak hangosan.meg iszák a piát amit én vettem...és röhögnek és fáj is a fejem a hangos játéktól..
2012. dec. 15. 23:26
 14/40 anonim ***** válasza:
hagyd ott... akkor majd észre veszi magát (talán) :)
2012. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
De miért vagy még vele??? Még mindig nem válaszoltál.
2012. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Mert,vele élek együtt sajna,és nincsen hova mennem.de már kivagyok idegileg k..va hangosan játszanak verekedőset és féj a fejem..
2012. dec. 15. 23:31
 17/40 A kérdező kommentje:
Olyan sosincs amit én szeretnék,és k..vára fáj a fejem..
2012. dec. 15. 23:33
 18/40 anonim ***** válasza:
Költözz haza, vagy egy barátnődhöz, vagy bármi.
2012. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
nem bírom már,a sírás kerülget..mindjárt sírok.
2012. dec. 15. 23:34
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Istenem ne nyavajogj már!!! Attól jobb lesz? NEM! Akkor tegyél fel egy fülest, hallgass megnyugtató zenét, vagy ha nagyon nem bírod vezesd le a feszkót és menj ki üvöltözni egyet a barátoddal, de ne nyavajogj meg ne hajtogasd ugyanazt mert nem lesz jobb tőle!
2012. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!