Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom a szülinapomra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom a szülinapomra nem vett semmit, a közértben dolgozó nőnek viszont igen. Nem értem a dolgot teljesen, hogy miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
A közértben dolgozó nőnek előttem volt a születésnapja, mindig munka után bemegy venni egy sört, amúgy a nőnek van barátja, és az én barátomnál idősebb(én fiatalabb vagyok a barátomnál). Amikor volt a szülinapja, leemelt a kasszánál egy 500 forintos bonbont, aztán a nőnek majdnem tátva maradt a szája mikor odaadta neki.(ezt úgy hallottam, aztán ő is elmondta) Amikor az én szülinapom volt, előző nap elköltötte minden pénzét, és egyáltalán nem érdekelte a dolog. Azt mondta, majd bepótolja, de azóta se kaptam semmit. Egyszerűen nem értem ezt a helyzetet. Pedig rég együtt vagyunk.
2011. júl. 31. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
egy bunkó aki nem is szeret téged
2011. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig ezen nincs mit nem érteni.. A pasidat jobban érdekli a közértes nő. Ennyi. Szerintem ezen nincs mit gondolkozni. Mer az még okéé, ha tényleg nincs pénze és nem tud venni, vagy még az se baj, ha neki vesz valamit.. Dee az, hogy neki vesz, neked meg nem. Már ne is haragudj de nekem elég furcsa. Mondd el neki h ezt te is furcsállod. Bár a helyedben ott hagynám.
2011. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
80%
hát én rég kivertem volna a balhét...
2011. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A közértes csaj tetszik neki, és így imponál neki. Te meg ahogy elnézlek, ki sem verted a balhét, kis tutyi mutyi vagy, így azt hiszi mindent megtehet veled. Sztem úgy vagy vele, jó vagy neki még addig amíg a közértes csaj össze nem jön...bocsi de számomra nagyon ez jön le. Kapd össze magad!
2011. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a pasid szeret téged de a közértes csajt tuti dugni akarja, legalább is képzeletben szerintem már vagy 1000x szétdugta!


Ez teljesen normális... :) Te majd szakítasz vele aztán rájön, hogy már csak képzeletben fog tudni dugni és visszasírja magát hozzád és 1-2 hónapig figyelni fog rád és kényeztetni, utána meg minden a régi lesz, mint most.


27F

2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd ki ha nem magyarázza meg ezt... De szerintem úgyis kitalálna valami kifogást.


A lényeg, hogy ilyet csinálni nem normális.

2011. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mért lesz azután szerinted minden a régi, mint most? (bocs nem tudom férfiaggyal gondolkodni, azért kérdezem)
2011. júl. 31. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:

ez egyébként az emberi jellem egyik kevésbé érthető bugyutasága.

a csajszit el akarta kápráztatni,neked viszont azért nem vett semmit mert úgy gondolja hogy te már amúgy is "magabiztosan megvagy neki" azaz nem kell befektetni a te féle projektedbe már.

Nekem még erről is a cigánykérdés jut eszembe mikor a nagy pártok egytől egyig a szavazni is lusta kisebbség kegyét keresik a a többségi és aktív szavazó magyarságot pedig hanyagolják feltételezve hogy azok szimpátiája már így is úgy is az övék

2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mondtam neki, elég sokat szekáltam vele, azon kívül (nem direkt) összebarátkoztam a közértes nővel és elmondtam neki, milyen aljas dolgai vannak(egyéb pénzügyi), az meg jól letolta, meg leoltotta, hogy nem gondolta volna h ilyen, én is épp ott voltam.. Mondjuk előtte elkezdett engem a barátom ócsárolni előtte, aztán mondta nekem a közértes, hogy a helyemben azonnal kidobná.
2011. júl. 31. 14:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta is beszéltem a közértessel és azt mondta, hogy azóta nem ment be hozzá, csak messziről integet.
2011. júl. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!