Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobbanak tartott barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobbanak tartott barátnöm nem jön el a szülinapomra hnap pedig 1hete ö szervezte, ez normális? Utálom

Figyelt kérdés

KÖSZII HA VÉGIG OLVASOD

elöször is elnézést h ideirtam ki közlöm h nem vagyok leszbikus de nem volt barátság topik.

a lényeg az h a legjobb barátnöm pár honapja számomra nem szimpatikus emberekkel log,akik nagyon buták alkoholizálnak cigiznek és füveznek,h lehetnek ilyen barátai eddig tök normális volt!!és amiota ezekkel log tök öntelt beképzelt lett ls nem is keres annyiszor:S1hete felvetettem h ünnepeljük meg a 19ik szülinapom pár régi haverral mondta oké szolt pár másik közös barátnöknek..ez volt 1hete

tegnap közli velem h neki nincs kedve!!anyámmm a legjobb barátnömnek hittem és a nyakamat teszem rá h ök befolyásolták!!és nem hallgat rám és akkorát csalodtam és meg si mondtam a véleményemet neki de csak ilyenekt irt h majd ecer majd rájövök..

nem hiszem el én irtam neki h ezennel nem akarom látni öt soha többé nem is kell h felköszöntsön!!!menjen a drogos bandájához

tagadja h bármit is szed v sziv..MÉG..

mit tegyek??mondtam neki azt szeretném a szülinapomra h visszakapjam a régi énjét!:S

erre csak ennyit irt:...

köszi elöre is


2009. nov. 13. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj :( Szerintem ha valóban így áll a dolog, ahogy leírtad, akkor teljes mértékben igazad van, nagyon rossz az ilyen. Nézd, a veled szembeni idegenkedés egy dolog, meg a barátság ideiglenes felfüggesztése, de ha drogozik, akkor komolyan kockára teszi az egészségét és az életét. Tudom, hogy nem akarsz vele többet beszélni, én is mérges lennék, de azt hiszem mégis ez lenne a megoldás.
2009. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy rá mérges...csak így ilyen hirtelen lemondani.. és főleg hogy milyen jóba lehettetek.. sajnos az én baráti köröm lezüllött...(már csak a legjobb haverommal tartom a kapcsolatot reménykedve hogy észhez tér, mert ők is füveznek). Nem értem a barátnőd miért ír ilyen megfejtésre várandó válaszokat...
2009. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!