Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és és nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és és nyáron németországban megismertem egy fiút. Nagyon szeretem, de nagyon messze vagyunk egymástól, szülinapomra is felhívott! De igy csak szenvedek! Szerintetek elfelejtsem? ÉS ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
segítsetek légyszi
2009. okt. 19. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, még mindig jobb mintha mondjuk Venezuelában lakna:) Ha nem gond nektek a távkapcsi, miért ne? Lehet azért talizni, most is itt az ősziszünet mindjárt:D Beszéljétek meg!

Sok sikert

2009. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy baránőm egy mexikói sráccal jár. A hosszabb szünetekben (téli, nyári) találkoznak. Mondjuk ők mindketten idősebbek, a fiú már dolgozik, a lány egyetemista.


Ha úgy érzed működne a dolog, komolyan gondoljátok és meg is tudjátok szervezni a találkozást, akkor szerintem érdemes belevágni. De csak akkor, ha tényleg komolyan gondoljátok mind a ketten.


sok sikert!


puszi

2009. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok a kapcsolatot, az idő majd úgyis mindent eldönt, megold magától.
2009. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

semmi értelme

minek várni az "idő mindent megold"-ra (ami úgyis csak annyi, hogy szépen lassan elhal a dolog) és közben szenvedni, ahelyett, hogy itthon ismerkednél?

2009. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 évesen nem az érettségire kéne gyúrnod?
2009. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól mert érettségizik vki, még lehet kapcsolata...
2009. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a barátnőm mexikói.Mindketten egyetemre járunk,ezért mi is csak téli,nyári szünetben találkozunk.Németország tök közel van,köztünk meg van kb 11 ezer km.
2009. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyosak vagytok!!

Az érettségire is készűlök,igyekszem! de attól még foglakozhatok mással is szerintem!

2009. okt. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!