Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Gáz, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Gáz, hogy a barátom nem vett semmit szülinapomra?

Figyelt kérdés
a barátommal már 4 éve vagyunk együtt... és ő nem szokott nagyon semmilyen ajándékot venni nekem,ami elég szar,viszont én mindig túlzásokba esem.most is mondtam neki hívd át a barátodat a barátom állandóan játszik... ami nem baj csak ne a nap 24 órájában oké nekem holnap van a szüli napom,és én ma elmentem egyedül a szakadó esőbe a tescsoba.vásárolni a haverjának meg neki..persze én semmit nem kapok holnap..:((( olyan szomorú vagyok,vagy velem van a baj??
2012. dec. 15. 22:43
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
mintha hallanám a zenét..:(
2012. dec. 15. 23:37
 22/40 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki a barátodhoz és húzd ki a gépet, avgy tvt, vagy amin játszanak. És mondd meg neki a bajodat! Nem kell magad visszafogni, üvöltözz csak nyugodtan.
2012. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
de itt van a haverja..:( és egy szobába vagyok velük..
2012. dec. 15. 23:45
 24/40 anonim ***** válasza:

Na? Kimentél? Megmondtad neki a magadét? Egyébként nem tudsz tőle elköltözni? Szülők, testvérek, barátok? Csak amíg ki nem találod hogyan tovább.


Vagy egyáltalán ha lenne rá lehetőséged, hogy elköltözz valahova, akkor szakítanál vele?

2012. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
És aztán? Annál jobb hogy ott van a haverja is! Ne is törődj vele, hogy ott van.
2012. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
És nagyon boldog szülinapot! Éjfélig már nem biztos, hogy itt leszek. :)
2012. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
ja legszívesebben szakítanék vele,mer szívemből UTÁLOM.csak nem tudok hova menni,ha meg látja hogy elköltözöm,szét töri az összes cuccomat ,mert pszichopata
2012. dec. 15. 23:48
 28/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) rendes vagy:))
2012. dec. 15. 23:49
 29/40 anonim ***** válasza:

Hát pedig oldd meg valahogy az elköltözést. Nem dolgozol? Nem fizetsz bele a rezsibe? Nem tudnál bérelni egy szobát vagy valamit?

Ha valaha is lesz rá lehetőséged, akkor kérj segítséget és vidd el az összes cuccod egyszerre amikor nincs otthon és hagyj neki egy levele.

De attól még, hogy ezt tenné, nyugodtan megmondhatod neki a véleményedet!

2012. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
boldog szülinapot!
2012. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!