Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvinnéd magadhoz, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvinnéd magadhoz, csak mert nincs pénze elvinni sehova?

Figyelt kérdés
pont egy csóró srácot fogtam ki és - lássátok nem minden nőnek a pénz a lényeg - szóval vagy a hidegben csavargunk, vagy kocsikázunk, szüleivel él, én egyedül, szívesen filmezne velem. de most így indítsak egy kapcsolatot, hogy nálam filmezünk, meg nálam "csövezünk"?
2012. nov. 13. 17:15
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

én csak azt találom érdekesnek, hogy én most tényleg ott tartok, hogy ok hideg és séta, bevállalom, de EZÉRT inkább már nem találkozik velem.

kicsit számon is kért, hogy most miért nem lehet nálam filmezni, nem akar szexelni.

mondtam, hogy ha most nem, úgy is az lenne pár alkalom múlva, hogy van szex is. tehát édesmindegy, hogy első alkalommal mi van, mi nincs..ugyanott lennénk.


és most ő tart ott, hogy nem akar a hidegben kószálni értelmetlenül.

és inkább nem hív, nem ír. szóval így már nem is kellek. érdekes.

lehet ő olyan, akinek olyan nő kell, aki eltartja, már erre is gondolok.

aki felviszi, az kell, aki nem, az meg nem? hm hm...

2012. nov. 18. 11:00
 42/46 anonim ***** válasza:

én megértelek... tényleg gáz ha már az elején ennyire nem képes a srác. + két forrócsoki tényleg kb 7-800 ft (pl a mekiben) beülnétek oda és amíg beszélgettek meg minden 1-2 óráig ott is tudtok ülni..


én se hívnám fel így magamhoz állandóan. pláne, hogy már így elvárja. ha nem ír meg semmi, akkor hagyd, találsz te normálisabb pasit is :)

2012. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Én az első pár randin nem vinnék fel senkit magamhoz semmiképp, az biztos. Üljetek bele valami olcsó helyre. 1-1 kávéba vagy olcsó forralt borba nem fog beleszakadni senki. (kb 200 ft...)
2012. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, hogy így áll a dolgokhoz a gyerek... én nem találkoznék vele többet ez esetben, az biztos.
2012. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

hát úgy is néz ki, hogy nem fogunk találkozni, mert nem is hív.

én meg azért nem, mert mindig azzal jön, hogy fel akar jönni, szinte másról már nem is beszél.


és még pláne hülyének is néz mellé és rám dobná a lelkiismeretet. hogy mert én vagyok a passzív, meg velem semmit nem lehet csinálni. annyit mondtam neki, aha passzív vagyok, aha velem semmit nem lehet csinálni, aha sz*r vagyok, milyen igazad van. és ráhagytam.

2012. nov. 18. 12:07
 46/46 anonim ***** válasza:
Pfff... mekkora gyökér. Én a helyedben közölném vele ha legközelebb felhív, hogy többet nem kell hívnia, vége.
2012. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!