Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvinnéd magadhoz, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvinnéd magadhoz, csak mert nincs pénze elvinni sehova?

Figyelt kérdés
pont egy csóró srácot fogtam ki és - lássátok nem minden nőnek a pénz a lényeg - szóval vagy a hidegben csavargunk, vagy kocsikázunk, szüleivel él, én egyedül, szívesen filmezne velem. de most így indítsak egy kapcsolatot, hogy nálam filmezünk, meg nálam "csövezünk"?
2012. nov. 13. 17:15
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudod-e, de már feltalálták a kesztyűt, sálat, sapkát, kabátot. Nem csak egy szál punciban lehet sétálgatni. Egyébként sincsen még olyan hideg, hogy szétfagyj. Szerintem hagyd a srácot, jobban jár.
2012. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
tényleg a pályaudvaron meleg van. hogy nem jutott ez is eszembe? sapka meg kesztyű. ja aha, tényleg!
2012. nov. 14. 20:15
 33/46 A kérdező kommentje:
megvan a program is!! gyűjtünk fát és keresünk valami konténert. filmbeillő lesz a rendi, de jó :)
2012. nov. 14. 20:17
 34/46 anonim ***** válasza:
Akkor te mégis mit csinálsz, mikor -20 fok van odakint? Ki se bújsz az ágyból egy hónapig? Ne keress már kifogásokat...Ha nem akarsz a sráccal lenni, vagy neked ez így gáz akkor mondd el neki. Ilyen egyszerű. Azért van a szád, hogy használd.
2012. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
tudja jól, hogy miért nem találkozunk. sajnálja.
2012. nov. 14. 22:07
 36/46 A kérdező kommentje:

találkozni hívtam, erre megjegyezte még egyszer, hogy nincs pénze, így tervezzek, ha találkozunk.

miért kell ezt ismételgetnie, már ezt sem értem.


jelent ez valamit?

lassan kölcsön fog kérni?

vagy mire számítsak?

2012. nov. 15. 18:06
 37/46 A kérdező kommentje:

most meg ő találta ki, HA nem nem hozom fel, nem találkozunk.


hát nem semmi....

2012. nov. 16. 17:04
 38/46 anonim ***** válasza:

fura vagy egy kicsit..

én első alkalommal is felment a sráchoz és filmet néztünk, nem csináltunk semmit.

fordított esetben ha én albérletbe laknék és úgy adódnak gondolkodás nélkül megkérdezném hogy nem jönne e fel ha hideg van, persze leszögezném hogy nincs szex.

szerintem ezeket meg lehet beszélni.

nekem ez nem jelentene problémát..

vidd fel aztán meglátod mi lesz, ha rád nyomul akkor tudod hogy mit akart ennyi, ha nem próbálod meg nem is fogod megtudni soha.

2012. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Azt furának érzem, hogy a EGYSZER SINCS 800Ft-ja két db forrócsoki mellett történő üldögélésre!

Egyébként felhívhatod magadhoz, de jelezd, hogy csak teázás és beszélgetés, meg filmnézés lesz, szex még nincs.

2012. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Hegymászóboltban vannak nagyon meleg pehelykabátok,abban nem fogsz fázni még 5 órácska séta után se.(szél és vízálló is,tényleg nem engedi ki a test melegét.) Azzal meg ne foglalkozz,hogy ő nem vesz magának meleg kabátot.Én se hívnám fel magamhoz.Mond meg neki,hogy neked nem számít a pénz,sétálgatsz vele szívesen...
2012. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!