Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan láncolnál magadhoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láncolnál magadhoz egy biszex fiút?

Figyelt kérdés

Felnőtteknek és nem homofóboknak szóló kérdés.


22 éves FIÚ vagyok, remélem, nem teljesen agyhalott. Néhány hónapja járok egy sráccal, aki biszexuális.


Én fülig szerelmes vagyok belé, ő viszont azt mondta, hogy csak barátnak kellene neki. Teljesen labilisnak érzem magam, ugyanis a srác két társkeresőn - nyíltan! - lányt keres, szerelmi kapcsolatra.


Viszont: engem is szeret, csak azt mondta, hogy ha talál egy lányt, akibe szerelmes lesz, akkor nekem viszlát.


Ha nem szeretne, nem csókolgatna, nem becézgetne, nem simogatna, nem halmozna el ajádnékokkal, de nekem ez a helyzet nagyon furcsa (ezelőtt még nem volt komolyabb kapcsolatom).


Mit gondoltok, mit tegyek? Hagyjam ott?


2009. dec. 9. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Hát egyértelműen csak úgy, hogy szerzel láncot összeláncolod magaddal míg alszik és a kulcsot eldugod előle.

Kérlek, ha inkább normális életet akar élni, hagyjad... :(

2009. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
A seggszerelem mindent legyőz, ne aggódj. DE én a bilincset ajánlom.
2009. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Láncoljátok magatokat egy betonkockához és valamilyen hídról ugorjatok a Dunába. Tuti módszer. Ásó, kapa, halottkém válasszon el titeket.


Amúgy nem utálom a buzákat, több nő marad nekem.

2009. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:) Kedvesek vagytok nagyon, de az első kommentelőtől azt kérdezném, hogy szerinte egy ilyen férfi képes lenne-e valaha is normális életre?
2009. dec. 9. 22:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ez a srác csak használ téged, nem szeret

ezért rosszabb bi-vel kezdeni, még több az esély, hogy félrelép, elhagy, hisz nála jöhet fiú is lány is, akibe beleszeret

győzd le az érzsedet, és keress egy másik srácot

2009. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
érzésedet
2009. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen! Csak "ha ló nincs jó a szamár is" dologban van a bakod... neked van egy lukad és hagyod hogy betömje, és mivel hagyod megteszi. Így van vagy nem így van? :D Kielégül... de egy csajt szívesebben kúrna, bizonyára szebbnek találja őket, azért egy nővel szeretné leélni az életét. Csak a nőknek meg nem kell, ezért maradsz te. Egyszerű a képlet.
2009. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a) szuperül néz ki a "barátom", ha nagyon meg akarna fúrni egy csajt, akkor simán megtehetné nap mint nap, viszont nem alkalmizik


b) a biszexuálisoknak ettől jóval összetettebb a gondolkodása

2009. dec. 9. 22:53
 9/19 anonim ***** válasza:
foggalkörömmel. próbáld meggyőzni arról, hogy számára te vagy a tökéletes és punktum. ne szavakkal jelentsd ki persze. tudd meg mire vágyik, meg minden apróságot róla, és tégy úgy, hogy ezeket a feltételeit természetesen magadhoz hűen teljesítsd. légy határozott, és lényegesen nagyobb lesz rá az esély.:) persze ne úgy csináld, h számára terhes legyen, szóval ne nyomulj összevissza.. de ha sehogysem megy, és ez egy idő után teljesen nyilvánvalóvá válik, akkor tényleg hagyd ott, és próbálj tőle egészen elvonatkoztatott életet élni.
2009. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tehát alkalmira ott vagy te, csajból meg keres egy stabilat, ha szerencséd van, olyat, aki elnézi neki, hogy időnként félrehord


bármit írunk, te bele vagy zúgva, úgyse gondolkodol el rajta

2009. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!