Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan láncolnál magadhoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láncolnál magadhoz egy biszex fiút?

Figyelt kérdés

Felnőtteknek és nem homofóboknak szóló kérdés.


22 éves FIÚ vagyok, remélem, nem teljesen agyhalott. Néhány hónapja járok egy sráccal, aki biszexuális.


Én fülig szerelmes vagyok belé, ő viszont azt mondta, hogy csak barátnak kellene neki. Teljesen labilisnak érzem magam, ugyanis a srác két társkeresőn - nyíltan! - lányt keres, szerelmi kapcsolatra.


Viszont: engem is szeret, csak azt mondta, hogy ha talál egy lányt, akibe szerelmes lesz, akkor nekem viszlát.


Ha nem szeretne, nem csókolgatna, nem becézgetne, nem simogatna, nem halmozna el ajádnékokkal, de nekem ez a helyzet nagyon furcsa (ezelőtt még nem volt komolyabb kapcsolatom).


Mit gondoltok, mit tegyek? Hagyjam ott?


2009. dec. 9. 22:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a nagy helyzet, hogy valamiért nem vagyok olyan, mint a legtöbb meleg, aki fűvel-fával lefekszik, és egy normális társat keresek. Bizonyára az itthoni példa jó hatással volt rám (anyám és apám monogám, konzervatív életvitele). Érdekes módon elfogadták a másságomat.
2009. dec. 9. 23:05
 12/19 anonim ***** válasza:

ezt nem értem, nem írtunk olyat, hogy te olyan lennél. ezt miért írtad?

bár szerintem ez csak egy sztereotípia a melegekről, szerinted?

2009. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Képes vagyok kívülállóként is a saját "fajtámra" nézni, és nekem is vannak sztereotípiáim magunkkal kapcsolatban, ami néha baj, sokszor pedig hasznos.
2009. dec. 9. 23:12
 14/19 anonim ***** válasza:
tehát ez a fűvel-fával nem sztereotípia?
2009. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia.! Én is biszex vagyok. Én is úgy látom a helyzetet, mint a srác. Tudod, mí hasonlóan gondolkodunk mint tí, egy dolog kivételével. Az pedig egy mondat. " Miért hagyjam, hogy mindenki kigúnyoljon és lenézzen mert meleg vagyok, ha normális életet is élhetek". Én olyan vagyok, hogy ha nincs barátnőm, nagyon jól elvagyok egy pasi val is, hasonlóakat teszek mint a barátod, viszont mindig a másik nem, az akivel le akarom élni az életem. A te barátodnak, neharagudj de joga van azzal boldog lenni akivel szeretne és neked nincs jogod őt magadhoz láncolni. Nem sértésként írtam, de ehhez tényleg nincs jogod csak akkor ha ő is csak téged akarna, de te is tudod hogy ez nem így van.. Mert ő biszex... 20/F
2009. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, nem irigyellek, a legnagyobb szopóágon vagy, amit csak az élet ki tudott találni. Sajnos ismerem az ilyen "biszex"-eket, és messzire el is kerülöm őket. Hadd tippeljek, a srác harmincas, vagy közel jár hozzá és volt már hosszú távú (hetero) kapcsolata vagy inkább házassága? Igen, az ilyennek mindig csak kaland leszel, és sose várhatsz tőle hosszú távú, elkötelezett kapcsolatot. Ami a csókolgatást, becézgetést, ajándékozást illeti, rajtad vezeti le a fölös energiáit, amilyen könnyű szívvel adja, ugyanolyan könnyű szívvel meg is fogja vonni, mondván hogy ő megmondta előre...


Hát a legegyszerűbb lenne most rögtön elhagyni, de garantált szenvedés lesz belőle. Ezért én azt javasolnám, hogy inkább győzd meg magad arról, hogy ebből nem lesz hosszú távú kapcsolat, és kezdj el Te is valaki mást keresni helyette. Ismerkedj más srácokkal, keress bennük olyan dolgokat, amik ebben az emberben nincsenek meg, szóval tágítsd a látókörödet. Ha elhagy, kevésbé fog fájni, mint így, hogy fülig szerelmes vagy belé, ha meg Te találsz valakit, aki nem "másodhegedűsként" szeret, akkor meg annál jobb érzés lesz elhagyni ezt a srácot.

2009. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
34 éves és már volt hosszútávú kapcsolata fiúkkal (volt, amelyikkel négy évig kihúzta, és nem lépett félre).
2009. dec. 10. 10:49
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok, hogy keress mást. Ha csak nem vagy nagyon-nagyon ügyes, úgysem tudod magadhoz láncolni márpedig ha itt keresel praktikákat valószínüleg nem vagy ebben túl gyakorlott.:) Az ilyen dolgokkal pont az a baj, hogy ha észreveszi, hogy miben mesterkedsz pontosan az ellenkezőjét éred el. Inkább próbálj túllépni a dolgon, nézelődj másfelé...

Kívánom, hogy találj magadnak társat:)

22/l

2009. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem is tudom... engem túl sokszor égettek már meg ezek a fiút-szeretek-de-normális-életet-akarok-élni biszexek, ezért nem bízom bennük alapvetően. Talán ennél a srácnál az a probléma, hogy igazából meleg, de ezt még ő sem tudja elfogadni, ezért ragaszkodik görcsösen az elképzelésbe, hogy talál majd magának egy lányt, aki mellett szeretőként tarthat.


Hát, nehéz helyzet... igazából valószínű, hogy akármit mondok, elhagyni úgyse fogod :) Úgyhogy csak azt tudom javasolni, hogy ne éld bele magad, hogy most már ásó, kapa, nagyharang. Ha 4 év múlva még mindig együtt lesztek, akkor kezdhetsz már reménykedni :)

2009. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!