Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim azt írta msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim azt írta msnen mikor én nem voltam elérhető, hogy:"remélem megtaláltad a magadhoz valót! "most mi lenne a megfelelő válasz?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzátartozik az is hogy szilveszterkor sikerült összevesznünk és írtam neki egy smst még akkor amit már utólag bánok,de megérdemelte ahogy bánt velem!Külön szilvesztereztünk.Azóta nemkerestük egymást erre ezt írta msnre(fent).Én még mindig nagyon szeretem de nemakarok nyálasnak tűnni,viszont elveszíteni sem akarom!
2011. jan. 3. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha válasz nélkül hagyod, és megvárod, hogy ő keressen, amikor már lehiggadt.
2011. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lehet én értem félre..

de nem lehet, hogy azt hiszi h szilveszterkor megcsaltad?

2011. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig a fiúk a hibások, kedves első!
2011. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt írd. "megtaláltam, de úgy tűnik el is veszítettem :("
2011. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet én nem voltam elég egyértelmű.Igazából mi már nem járunk de sokszor taliz(t)unk és sajnos az ő hibájából nem lehettünk együtt szilveszterkor.Erre írtam neki egy smst,hogy:"Márcsak azért is olyan helyre megyek,ahol szívesen látnak meg akik velem akarnak lenni,nemúgy mint te+meg a haverjaid!
2011. jan. 3. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy megtaláltam, és jobb mint te, mindenféle szinten.
2011. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz...ma:18:03

De ha ezt írom neki nemfogja azthinni hogy már nemérdekel és inkább keres valakit helyettem?De ő igazából.

2011. jan. 3. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
amit énírtam az mérnemjó? 17.59. sztem tökjó én tuti eztírnám, bárcsak nekemis lehetőségem lenne rá...:(
2011. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fülünyúl ***** válasza:

Na igen, tipikus.

Összevesztetek valamin - feltételezem hogy oltári hülyeség eleve már a konfliktus oka -, és most mindketten duzzogtok mint az óvodások.

Rendben, az ember olykor felhúzza magát, meggondolatlanul szól a másikhoz megbántva ezzel. De hogy utána mindegyik egóból és dacból a másikra vár, hogy menjen bocsánatot kérni, ezeken a szituációkon csak röhögni tudok. Kedves barátaim is jöttek hozzám néhányszor lelki tanácsért hasonló ügyekben, nekik is ugyanezt mondtam.


Ha szereted és ő is szeret, akkor beszéljünk! csatakiáltással le kell kommunikálni a dolgot, az esetek nagy részében kiderül hogy félreértés, jaj meg nem úgy gondoltam, jaj azt hittem. Ez a jaj azthittem meg úgy gondoltam is mind kommunikációhiányból fakad.

Mert ahelyett hogy megkérdeznénk a másik embert mindig agyalunk és mi találunk ki dolgokat - legtöbbször hülyeségeket, és hajlamosak vagyunk rögtön a legrosszabbat feltételezni a másiktól. De. Ha szeret minket mi a fenéért lenne velünk szemben rosszindulatú - tehetnénk fel a kérdést.

Na de érted miről ugatok, nem akarom még jobban körbemambózni a témát. Tegyétek félre a kiba nagy egótokat meg kivagyiságotokat ha szeretitek egymást, és üljetek le megbeszélni, tisztázni. Kibékülni.


Ellenkező esetben ezt a kört még így párszor le fogjátok futni és szétválnak útjaitok. Majd az újabb kapcsolatban ez megint előjön, ismétlődik, és annak is vége szakad. És így tovább amíg meg nem halsz.

Meg kell tanulni bizony felnőttként viselkedni és belátni, hogy a szerelem és a jó párkapcsolat bizony többet ér mint a sz..ros kis egónk, meg hogy jaj kinek volt igaza.

2011. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelkifröccsöt,de igazából nemtudom hogy ő még szeret-e?Csak gondolom hogy érezhet még irántam,ha ezt is írta meg nem törölt le sehonnan.De sokszor összevesztünk már és mindig én kezdtem a békülést.Ebből már elegem van,szeretném ha ő kezdeményezné a békülést!Igazából nemtudok beszélni vele az érzéseiről mert mindig tereli a témát.
2011. jan. 3. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!