Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? Sok válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Sok válasz jól jönne!

Figyelt kérdés

A volt barátomnak kellene írnom egy üzenetet, mert találkozni akarok vele.

Ő szakított velem, mert úgy érezte, nem szerelmes.

De vissza fogom szerezni.

Megbántam a hibáimat, javítani fogok rajtuk, és egyenlőre csak az kell, hogy elhívjam egy találkozóra.

Nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy megtegyem-e vagy ne, de egy próbát mindenképpen megér.

Már jónéhány hónapja nem beszélünk. :(

Nincs barátnője.


2011. aug. 6. 20:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hagyd! Nem éri meg!

Ha nem keresett biztos oka van.

2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mer keresni. De most a szakítás körülményeit hagyjuk, a lényeg, hogy még szeret engem, ezt tudom.

Szövegek kellenének, amik nem túl nyomulósak.

Meg mikor összefutunk, annyira zavarban van, és pont úgy néz, mint amikor még nagyon szerelmes volt.

2011. aug. 6. 20:45
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eszméletlen értelmes válaszaitokat. Remélem ti sem kaptok itt segítséget.
2011. aug. 6. 20:45
 4/23 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem arról volt szó, hogy nem voltam "elég jó" neki, és nem untuk meg egymást. Ezen a kapcsolaton még lehet javítani. Szeretném, ha sikerülne.
2011. aug. 6. 20:48
 5/23 anonim ***** válasza:
Hat ha ilyen szegyenlosebb tipus, ird meg egyszeruen, hogy "Nincs kedved talalkozni, itt a nyar, mar reg beszeltunk, elsetalhatnank valamerre" vagy valami hasonlot. Te tudod, hogy alltok, en tuti nem irnek, de ha igy erzed jonak, tedd igy, kulonben bannad. :)
2011. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Te miért nem írnál?

Ha még nagyon szeretnéd, akkor sem?

Inkább szenvedsz, és azon töprengsz, mi lett volna, ha?

2011. aug. 6. 20:49
 7/23 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon szeretnem es latok ra egy piciny, de realis eselyt, akkor talan. Sajnos en eleg foldhoz ragadt vagyok, de ilyen esetekben jobb ha az ember ir. Megnyugszik kicsit a lelked es kesobb nem fogod banni. Ha megis, hat tanulopenz. A meltosagod nem hiszem, hogy ezen sokat csorbulna, mas esetben az tartana vissza.
2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Szia! Én nem szöveget fogok neked írni, hanem szimplán annyit hogy hagyd.

Nekem is rengeteg ilyen volt h megváltozom, de soha nem fogok megváltozni. É n ugyan az a hülyegyerek maradok aki voltam és leszek. Ha meg nem tud így elfogadni a srác a hibáiddal együtt, akkor felesleges újra kezdened.

20/f

2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én meg elcsesztem mikor megismertem volna. túl hamar akartam mindent.a vicc az hogy alig ismertem de már 3 hete h megmondta hogy ő mégsem akar tőlem semmit(tipikus nem akarlak megbántani duma) és még mindig rá gondolok sokszor."ha adna még egy esélyt" mindig ez jár a fejemben. áhh már írtam neki párszor fészbukon ,de semmi, tovább kéne lépnek,de addig nem fog menni míg nem ismerek meg más csajt:\

17f

2011. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De nem velem volt a baj.

Tudom, hogy ez hihetetlenül hangzik, de tényleg.

Mondtam, hogy szöveget írjatok, és ne ezzel foglalkozzatok.

2011. aug. 6. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!