Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? Sok válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Sok válasz jól jönne!

Figyelt kérdés

A volt barátomnak kellene írnom egy üzenetet, mert találkozni akarok vele.

Ő szakított velem, mert úgy érezte, nem szerelmes.

De vissza fogom szerezni.

Megbántam a hibáimat, javítani fogok rajtuk, és egyenlőre csak az kell, hogy elhívjam egy találkozóra.

Nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy megtegyem-e vagy ne, de egy próbát mindenképpen megér.

Már jónéhány hónapja nem beszélünk. :(

Nincs barátnője.


2011. aug. 6. 20:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem mondok semmit, mert nem ismerem a körülményeket és nem is érdekel. Inkább hívd fel, mint hogy írj neki. Szia, mizu? Rég beszéltünk, volna kedved találkozni? Ennyi. Nem kell ezt túlspilázni. Ne ijeszd el még a találkozás előtt a nyomulásoddal. Csak vedd észre időben ha mégsem akarná veled újra kezdeni, mert csúnya dolog zaklatni valakit. Ha nem miattad volt vége, akkor nem tudom milyen hibáid lehettek azok amiket megbántál és javítani fogsz rajtuk. Hihetetlenül hangzik, de tényleg:D (Na jó, igazából ez sem érdekel, de kicsit össze-vissza beszélsz:)) Sok sikert!
2011. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Írd neki azt, hogy pl: "szia már rég beszéltünk jó lenne összefutni egy baráti kis csevejre ha nincs ellenedre üzenj." hátha bejön...
2011. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Visszaolvastam, és valóban rettentően kesze-kuszán beszélek.

Szóval kiszeretett belőlem, de nem az én hibámból.

Igen, ez tényleg hihetetlen, de van ilyen.

Az volt a gond, hogy nagyon keveset láttuk egymást.

Na de erről talán én tehetek jobban.

2011. aug. 8. 11:42
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is indíts egy könnyed hangvételű, baráti üzenettel vagy sms-sel/hívással, meglátod hogy reagál rá. Ha úgy reagál, hogy szívesen találkozik veled, elmentek, és ott elmondod neki, őszintén amit szeretnél (Pl így: Figyelj, gondolkodtam kettőnkön, tudom hogy hibáztam, de szeretném kijavítani, stb.). Ha pedig nem szeretne találkozni, próbáld meg úgy hogy smsben vagy üzenetben leírod, amit egyébként szóban mondtál volna el. Ha ennyire szereted, mindenképpen megéri! Sok sikert!
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Hasznos volt.

2011. aug. 8. 11:49
 16/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te?

Ilyen dologban tanácsot kérni, hogy mit irjál neki, hogy talalkozzatok? Ha egy ilyen üzenet megirásához nincs eszed akkor az elég baj.


Konkrét kérdésedre a válasz: "Szia! Mit csinálsz mostanság, lenne-e kedved találkozni, beszélgetni egyet kettesben?" (esetleg még odairhatod neki, hogy "hiányzik a társaságod", ha akarod, hogy levágja 100%-ra, hogy mit is szeretnél)

2011. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Hát figyelj.. én is azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy ne hagyd a dolgot.. Ha valóban érzel valamit, akkor mindenképp megér egy próbát. Szerintem írj neki üzit, és hívd el olyan helyre, ami korábban kiderült, hogy mind2en szerettek.. vagy szimplán csak sétálni. a lényeg hogy mindent mondj el neki, ahogy érzed.. utána biztos időt kér majd, akkor várd meg hogy keressen. amúgy a reakcióiból ki fog számodra derülni, hogy ő hogy viszonyul hozzád. ne kezdj el vele rögtön úgy bánni, mint amikor együtt voltatok, pl. ne ugorj a nyakába, v ilyesmi.. lassan közeledj. remélem sikerül:)
2011. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerintem légy nagyon őszinte. mindent úgy mondj el ahogy van, ahogy érzed. ne zúdítsd rá, csak legyél nagyon kedves, és azért ne rejtegesd, hogy mit is szeretnél. kezdetben csak barátkozni próbálj. (ne nyomulj!)elégedj meg annyival amennyit kapsz. mondd hogy szeretnéd őt látni, hogyha mást nem is kaphatsz, de szeretnél a barátja lenni. ha találkoztok és jól érzitek magatokat (csináljatok valami programot együtt) kérd meg hogy adjon neked esélyt arra, hogy megszerethesen úgy, mint ahogyan te szereted őt. mert te még mindig nagyon szereted, és csak ő kell neked..
2011. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nehéz úgy segíteni neked, hogy nem tudjuk a szakítás okát. Ha nem haraggal váltatok el, akkor szerintem bárhogyan elhívhatod a találkozóra, csak kedvesen tedd.


Lehetne így is: Szia xy, hiányzik a társaságod, jó lenne összefutni és beszélgetni egy kicsit, ha már úgyis itt a nyár."

2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy hol szokott esetleg lógni, mi a kedvenc helye esetleg lehetne egy "véletlen" találkozó is.
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!