Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvinnéd magadhoz, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvinnéd magadhoz, csak mert nincs pénze elvinni sehova?

Figyelt kérdés
pont egy csóró srácot fogtam ki és - lássátok nem minden nőnek a pénz a lényeg - szóval vagy a hidegben csavargunk, vagy kocsikázunk, szüleivel él, én egyedül, szívesen filmezne velem. de most így indítsak egy kapcsolatot, hogy nálam filmezünk, meg nálam "csövezünk"?
2012. nov. 13. 17:15
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gaz,megiscsak a pasid...

masreszt viszont nalunk is ez a helyzet csak en vagyok a pasi megis allandoan hazahozom a baratnomet mondjuk nekem van sajat szobam amibe nem a haz tobbi reszen vezet at az ut es akkor jovok-megyek amikor akarok.Megaztan mi mast csinalnatok ha mondjuk jo ido lenne?Minden randi arrol szolna hogy kezenfogva setaltok valahol mert nincs kint hideg? Szerintem hivd fel...

2012. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
de még kb 3x találkoztam vele. szóval az elején vagyunk. olyan "szolgáltatóháznak" érzem magam. amikor fordítva van, a pasi viszi fel a nőket, az valahogy annyira más. ilyen kapcsolatom nekem még soha nem volt, hogy egy moziba se hívjanak el és tulajdonképpen erre "kényszerítsenek" pszichikailag.
2012. nov. 13. 18:17
 13/46 A kérdező kommentje:
nyáron piknikezhetnénk, fagyizhatnánk, napozhatnánk, víznél lehetnénk. nyáron nem kellene aggódnom.
2012. nov. 13. 18:17
 14/46 anonim ***** válasza:
hiába hajtogatod hogy nem a pénz a lényeg lerí rólad hogy csak ez számít neked, gratulálok.
2012. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

most vitatkozzak a hülyeséggel, vagy ne vitatkozzak...


nem a pénz a lényeg, de én hívjam el moziba? vigyem vacsorázni. hívjam el hozzám, hogy szex legyen, amikor az lesz aktuális, hogy ne bokorba húzzon meg??


virágot ne vegyek neki????

2012. nov. 13. 18:20
 16/46 A kérdező kommentje:
aki nem érti a kérdést és csak a pénzen jár az esze, kérem az inkább ne is válaszoljon.
2012. nov. 13. 18:21
 17/46 A kérdező kommentje:

vagy ha párkapcsolatról lenne szó, egy szavam sem lenne. de ez még nem az. nagyon nagy a különbség!

nem azzal a sráccal jövök fel hozzám, akit ismerek ezer éve, és szerelmesek vagyunk, meg minden ok, hanem azt a srácot, aki tulajdonképpen udvarol nekem és járni akar velem.

kérdezem én, az udvarlás hol van? ott, hogy feljön? vagy? és nézzük pénz nélkül. ám ne hívjon el sehova. de valami ?

2012. nov. 13. 18:29
 18/46 anonim ***** válasza:
Najo ertem hogy mit mondasz,van benne valami,mondjuk ferfiletemre nekem is furcsa lenne kicsit a helyzet,de miert? Mert ebben a helyzetben kisse felcserelodnek a szerepek ugye?Mindig ugy szokott lenni hogy a pasi viszi haza a csajt es ahogy te is mondod az tenleg mas helyzet mert ugy szokas csinalni ugy "normalis"de ezek csak ilyen klisek,kozhelyek,ha szeretnel filmezni vele vidd fel hagyd a francba hogy mit hogy szokas,csinald ugy ahogy neked tetszik. 11-es voltam ujra.
2012. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

na látod más lenne, ha azért hoznám fel, mert nekem így tetszik.

pl ha ő egyedül élne, és felhoznám magamhoz. mert nekem így tetszik.de hogy azért hogy ne az utcán csövezzünk...

tehát én kényszert érzek, mintha ezt kellene tennem.


amúgy megnyugtatott, hogy előző bnőjét a kocsiban húzta meg először, neki az sem gond...miket fel nem ajánl. örülhetek ugye?

2012. nov. 13. 18:48
 20/46 anonim ***** válasza:
Srac ilyen korulmenyeket tud teremteni,ez van..kicsit ugy hangzik amit mondasz mintha nem is onszantadbol lennel vele hanem valahogy "meggyozott" hogy jarjatok es most elegedetlenkedsz hogy "most EN hivjam fel hogy ne a bokorban huzzon meg" "EN hivjam el moziba" "miket fel nem ajanl,orulhetek ugye?".Hat b@zmeg te jottel osze vele! Na nem letolni akarlak,semmi kozom hozza,csak elemzem a helyzetet az en szempontombol. 11 meg asszem 18 voltam ujra...
2012. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!