Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyannal aki néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyannal aki néha füvezik?

Figyelt kérdés

Azért az nem egy olyan botrányos dolog szerintem... Az alkoholnak sokkal rosszabb hatásai vannak míg a fűvel kb annyit csinál az ember hogy nyugodt lesz vidám aztán meg éhes.

Ezzel nem azt mondom hogy figyelmen kívül kell hagyni de annyira elítélni sem kéne, nem sokban más mint a sima cigaretta.

Félreértés ne essen én nem füvezek és nem s próbálnám ki, csak pl barátaim megtudtam hogy szívnak néha és nem érzem őket rosszabb embernek ezáltal.

Persze csak 18 éves kor fölött, alatta még csak dohányozni se kéne

18/L


2012. nov. 9. 23:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Igen, semmi bajom velük, ismertem, ismerek ilyen embereket. Tetszik, ahogy gondolkoznak a bnőm. szeret sokat filozofálni, ahogy hozzá állnak dolgokhoz, néha én is szoktam. Szerintem ésszel kell/lehet csinálni.
2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Jaj a végén az lesz, hogy a füvezés lényegében egészséges. Az egyik srác, akit ismertem rákattant a cuccra, állítása szerint csak néha szívta. Ma már mindenféle baja van, és egyfolytában orvoshoz kell járnia.

A másik csak terjesztette. Állítólag országosan körözik is.

2012. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!