Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyannal aki szemüveges?

Figyelt kérdés

Állandóan szemüvegben kell lennie -4,0es szemüvege van.

Úgy vettem észre hogy a szemüveg azt sugározza hogy biztos stréber, lúzer.

Sokszor volt hogy hülyének néztek, kinevettek, kötözködtek.

(Kontakt lencse nem jöhet szóba mert drága, esetleg szemműtét lesz ha dolgozok)


2010. dec. 4. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hülye a hozzáállásod....
2010. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
olyan hülyeség ez a sztereotipia. nekem életem szerelme szemüveges és nagyon boldog vagyok vele. szóval a válasz igen:)
2010. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a szemüveg tök szexi tud lenni, csak jó keretet kell választani..lehet h a tiéd nem annyira előnyös, tényleg van egyfajta stréberszemüveg, de ma már lehet olcsón is jókat venni(enyém 7ezer volt és rohadt jó :) ). Kérd meg egy olyan lánybarátodat, rokonodat, akinek úgy érzed van stílusa, és menjetek el együtt választani. Ezer bolt van, valahol tuti találsz olcsón jót. Hajrá, viseld méltósággal, manapság már lehet kapni "műszemüveget" amiben sima üveg van, annyira menő :)
2010. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem a szemüveg határozza meg a kapcsolatot, hanem az egyéniséged (milyen ember vagy).

Gondolom még nagyon fiatal vagy, szóval később belátod azt amit mondtam.

Amúgy fiú voltam

2010. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is szemüveges vagyok (nekem -4 és -1,5) és persze hogy járnék... Nincs semmi bajom vele... nekem a külső is számít, de a belső még inkább... a külsőben csak annyi kell, hogy ne legyen dagadt és viszonylag magas (170 fölött) és ne legyen bűn ronda... A belső pedig legyen Prince-type (kedves, megértő, törődő, gáláns stb.)

Asszem ennyi... ja, egyébként semmi bajom azzal, hogyha egy ember stréber... én is az vagyok XD, nem csak viccelek... szeretek tanulni, de nem túlzottan... Ne vegyél kontaktlencsét, ha jól áll a szemüveg!

14/L

2010. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én 2 olyan sráccal is jártam hosszú ideig, aki szemüveges.a mostani barátom pedig kontaktlencsét hord
2010. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

most le leszek pontouva de én nem:)

nekem a halálom a szeműveg. Nekem is kéne hordanom de inkább kontaktlencsézek:)

persze ha megfog a srác a személyiségével akkor eltudom képzelni h nem fog érdekelni h szeműveges. De alapjáraton nem tetszenek a szeművegesek.

2010. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vagyok stréber.

Sose voltam jó tanuló.

2010. dec. 4. 11:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülye kérdés. Mit pl a fogszabályzó. Az én barátomnak nincsen szemüvege, de ha lenne akkor ugyanúgy tetszene, fogszabályzója viszont van és jááááj deimádom így ^^
2010. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
énis járnék
2010. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!