Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyannal aki szemüveges?

Figyelt kérdés

Állandóan szemüvegben kell lennie -4,0es szemüvege van.

Úgy vettem észre hogy a szemüveg azt sugározza hogy biztos stréber, lúzer.

Sokszor volt hogy hülyének néztek, kinevettek, kötözködtek.

(Kontakt lencse nem jöhet szóba mert drága, esetleg szemműtét lesz ha dolgozok)


2010. dec. 4. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült, hogy szemüveget kell hordanom, teljesen magamba roskadtam. Akkor 13 éves voltam. Totál magam alatt voltam, hogy így egyetlen fiúnak sem fogok kelleni. Egy pápaszemes csaj...Aztán 15 éves lettem, amikor kiderült, hogy bizony csúnya és egyre romló gerincferdülésem van, centi vastag műanyag, totálisan eldeformált fűzőt kellett hordanom. Na, így találjál pasit. A gerincem kb. 2 év kezelés után helyrejött, a szemüveg persze maradt. Most 22 éves vagyok, és menyasszony. 5 éve vagyok együtt a párommal. Ja, és ő segít nekem kiválasztani az új keretet.
2010. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na jó ez a szemüvegtéma más a lányoknál.
2010. dec. 5. 09:40
 13/16 anonim válasza:

Persze, engem nem zavar, és van egy barátnőm, aki meg kimondottan a szemüvegesekre bukik (és ő nem szemüveges).

Amúgy a kereten sok múlik. Mivel nekem -5, -4 kell, ezért egyedül képtelen vagyok keretet választani (mivel semmit se látok magamból), ezért úgy szoktam, hogy az összes barátommal betódulunk a szemüvegeshez, és ők megmondják melyik a legjobb. (amikor legutoljára egyedül választottam, katasztrófa lett...)

Még azt tudom ajánlani, hogy kérj vékonyított lencsét mivel a -4 már elég sok. Igaz drágább, de nem olyan sokkal, és megéri. Egyrészt nem lesz olyan nehéz a szemüveged, másrészt pedig nem fog úgy kinézni, mintha pezsgősüveg aljakat hordanál a fejeden :D (én a legutóbb sajnos elfelejtettem :S)

Amúgy a szemműtétről sokféle dolgot hallok össze-vissza, mindenesetre azt tudom, hogy apám 30egynéhány évesen megcsináltatta, és tökéletesen látott, mostanában kezd egyre kevésbé látni közelre (mert öregszik, most negyven valami).

2010. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vékonyítva van de nem tudom mennyire mert ennek is vannak fokozatai
2010. dec. 11. 11:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Valakinek a szőke jön be, valakinek a fekete. Valakinek a duci, valakinek a sovány. Valakinek a szemüveges, valakinek a nem szemüveges, valakinek pedig teljesen mindegy. Buta kérdés.
2010. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha megszeretnélek, egyáltalán nem érdekelne a szemüveged.

Gimiben nagyon szerelmes voltam egy fiúba. Kövér volt, nem is kicsit, és (azt nem tudom, hány dioptriás) "nagyon durván szódásüveg" szemüveget hordott.


Számomra ő volt a legjobb pasi az egész gimnáziumban, sőt még a városban is! Mások nem értettek engem, de szerettem, és nagyon tetszett.


Ennyit a külsőségekről. Ízlések, és pofonok.

2010. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!