Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyannal aki néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyannal aki néha füvezik?

Figyelt kérdés

Azért az nem egy olyan botrányos dolog szerintem... Az alkoholnak sokkal rosszabb hatásai vannak míg a fűvel kb annyit csinál az ember hogy nyugodt lesz vidám aztán meg éhes.

Ezzel nem azt mondom hogy figyelmen kívül kell hagyni de annyira elítélni sem kéne, nem sokban más mint a sima cigaretta.

Félreértés ne essen én nem füvezek és nem s próbálnám ki, csak pl barátaim megtudtam hogy szívnak néha és nem érzem őket rosszabb embernek ezáltal.

Persze csak 18 éves kor fölött, alatta még csak dohányozni se kéne

18/L


2012. nov. 9. 23:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
nem. 30f
2012. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
én sem. 30+ /F
2012. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Én más oldalról tartom rossz dolognak. Aki csak ezáltal tudja jól érezni magát, vagyis aki szükségét érzi, hogy a jókedvéhez ez kell, az gáz. Nekem nem kell semmilyen szer ahhoz,hogy jól érezzem magam. 24F
2012. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
90%
Azért érdekes ez, azt elnézik ha néha iszik vagy dohányzik valaki.
2012. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nem, mert volt már "néha füvezőhöz" szerencsém.

Pont ugyan ezeket az érveket hozta fel (az alkohol rosszabb, megnyugtatja, stb).

Aztán szépen kiderült, hogy nem bír leállni. Remegő kézzel tekerte magának esténként a "rakétát", amit egyedül szívott el. Addig fajult a dolog, hogy már mindenét eladta (tv, hi-fi, számítógép), csak hogy hozzájusson.

Kérdeztem, hogy miért nem dolgozik inkább? A válasz az volt, hogy 8 általánossal nem veszik fel sehova. És miért nem tanult? Aarra is volt válasz: "Mert már elszívtam az agyamat!"


Szóval soha többet ilyen felfogással még csak távolról sem akarok találkozni.

2012. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Igen. Ha valakit szeretek ezzel együtt szeretem és kész. Elfogadom. Mindenki azt kezd az életével, amit akar.
2012. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem,és messze kerüld el,olvassatok már utána a fű,cigi,meg pia hatásainak,birom a mai fiatalokat,mindenki,nem káros,meg jó,óóó meg jobb mint berugni,meg nem lehet rászokni meg stb... Persze akkor csak szívják jó mélyre. 30/F
2012. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Én egyiket sem űzöm de attól még nem kell senkit drogos köcsög rangsorba emelni mert kéthavonta egyszer beszív. Vagy nem tudom igazából még nem volt drogos barátom és valószínűleg nem is lesz.
2012. nov. 9. 23:24
 10/32 anonim ***** válasza:
Igen,járnék.
2012. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!