Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal, aki mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki mindenkire izgul? Sőt családalapítás van tervben!

Figyelt kérdés

féltékeny vagyok. de még a levegőre is annak kellene lennem a barátom farka miatt.

pl járt egy tanfolyamra, ahol 98% lány volt és mondta, amikor ment suliba minden reggel állt neki a buszon, meg mesélte milyen jó illatú az egyik csaj, meghogy véletlen hozzáért a melléhez egy másiknak(mert tanulták, hogy kell ruhához méretet venni)

vagy amikor egy úszó nőt mutattak a tévében, verseny volt, ő nyerte meg a víz alatti táncot és lassítva mutatták különböző pózokban akkor is felállt neki

neki ezek olyan ártatlan dolgok, de én lassan belebetegszem.

holott rendszeres/sűrű a nemi életünk.

az ilyen egy idő múlva megcsal?


2010. szept. 29. 14:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Ez mindössze annyit bizonyít, hogy működik, él.

Ha ennyire zavar, kérd meg, hogy ne számoljon be arról, hogy naponta hányszor van sátortábor a gatyájában...

2010. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Moszuke ***** válasza:
60%

szerintem örülj neki hogy elmondja neked ezeket.

majd ha kussolni fog mi történt vele az nap akkor kezdj el parázni.

a párod őszinte veled. becsüld meg és ne üldözd el féltékenységgel.

2010. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk nem tudom, mit szólna az a pasi, akinek a barátnője azt ecsetelné, hogy megérezte egy fiú ismerőse illatát, és felizgult, stb.

Egyből rohanna minden nőt megdugni, arra hivatkozva, hogy romokban hever az önbizalma.

2010. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem valószínű, hogy én járnék egy ilyen pasival.
2010. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

az a rossz az egészben, hogy én úgy szeretem a barátomat, hogy másik srác szerintem a nyomába se ér, nem érdekel senki

ő meg pont ezzel ellentétesen, mindenkit meg*na

összeillünk mi?

hozzá nem olyan csaj való, akinek meg minden pasi bejön, mindenkire izgul?

2010. szept. 29. 14:36
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Átérzem a problémád, tényleg rossz lehet ezeket hallani, mert olyan mintha azt kívánná a legjobban, akiről éppen mesél. De hidd el, ez nem így van. Nekem is volt ilyen párom. Bár szakítottunk, de pont azért, mert oda-vissza rohadt féltékenyek voltunk egymásra. A mai napig beszélgetünk, mert jóban vagyunk, és mindig viccesen beszólunk egymásnak, hogy mi lenne ha összejönnénk újra? :)
2010. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
60%
Én is féltékeny lennék a helyedben. De tényleg őszinte hozzád! Hát szerintem esélyes h megcsal bár kinél nem! Más vagyok mint te mert én az első alkalommal szájon vágtam volna!
2010. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én én is eléggé különböznék tőle.

Az szerintem jó ,hogy ennyire őszinte. Plusz(valaki írta),ha nem mond semmit legközelebb és utána se mond ilyeneket, akkor már aggódhatsz...

De én szerintem egy hozzám illő valakivel jönnék össze. Túlságosan különbözök tőle.

Egy idő után lehet, hogy nem tud engedni a vágyainak főleg, ha valaki bepróbálkozna nála, lehetséges, hogy megcsalna, hiszen írtad eléggé csapongó(mindenkit megb.na).. Hát, nem tudom. :S Nehéz helyzetben vagy, hiszen szereted.

Ahhoz ő mit szólna, ha te is ilyennekkel jönnél, hogy minden pasira felizgulsz akinek mondjuk megérzed az illatát..??

2010. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Minden pasi ilyen akiben van vér.


Akiben agy is van és némi lélek is, annál általában az közbelép mielőtt történhetne valami baj!


Nyugi ha a párod agyas pasi, akkor biztonságban vagy :)!



- Egy agyas pasi némi lélekkel.

2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Én is nagyon féltékeny lennék és zavarna. Ahogy előttem is írta valaki, ha egy nő mondaná a párjának, hogy felizgult egy pasi illatától, vagy mert látott egy jó pasit félmeztelenül a TV-ben, egyből idegbajt kapna az illető és féltékenységi jelenetet rendezne. Persze az jó és becsülendő, hogy őszinte, meg úgymond "nem tehet róla", hogy ráizgul valakire, de attól még nagyon is zavaró. Én nem hiszem, hogy vele maradnék, mondjuk megfontolandó, ha ezt leszámítva tökéletesen működik a kapcsolatotok.
2010. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!