Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal, aki mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki mindenkire izgul? Sőt családalapítás van tervben!

Figyelt kérdés

féltékeny vagyok. de még a levegőre is annak kellene lennem a barátom farka miatt.

pl járt egy tanfolyamra, ahol 98% lány volt és mondta, amikor ment suliba minden reggel állt neki a buszon, meg mesélte milyen jó illatú az egyik csaj, meghogy véletlen hozzáért a melléhez egy másiknak(mert tanulták, hogy kell ruhához méretet venni)

vagy amikor egy úszó nőt mutattak a tévében, verseny volt, ő nyerte meg a víz alatti táncot és lassítva mutatták különböző pózokban akkor is felállt neki

neki ezek olyan ártatlan dolgok, de én lassan belebetegszem.

holott rendszeres/sűrű a nemi életünk.

az ilyen egy idő múlva megcsal?


2010. szept. 29. 14:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

én is pont ezért gondolkodom a szakításon

már mondtam neki, hogy egy nőnek az az igazi érzés, hogy ő a legszebb a párjának(mégha ez nem is így van-de ezt éreztetik vele)

mert akit szeretünk, az a legszebb nekünk

amire csak annyit mondott, hogy most azt kívánom hogy hazudjon?

annyira nem látja mit okoz ezzel.

én megértem, hogy ő ártatlan

csak ez akkor fáj legjobban, amikor ott egy lány és ő nem látja, hogy én vagyok a mindene, mert azt látja, hogy bejön a barátomnak

az egyik nonstopban is szabályosan mosolyog rajtam egy dagadt eladó, mert vele is flörtölt, úgy hogy pont összevesztünk és én otthagytam őket és a párom ott maradt beszélgetni!

2010. szept. 29. 16:01
 22/27 A kérdező kommentje:

de azt is csak dacból tette, hogy féltékennyé tegyen, mert akkor haragudott rám (mert ő féltékeny volt)és ez volt a bosszú

csak ebből az eladó nem lát semmit

2010. szept. 29. 16:04
 23/27 A kérdező kommentje:

és komolyan mondom, ha szakítok vele, még azt sem fogja érteni, hogy miért.

de ha meg is értené, úgy sem változna meg, mert ő ilyen.

tehát vagy megszokok, vagy megszökök.

megszoknám, ha tudnám, hogy nem ezért fog megcsalni

meg tényleg igaz, ha valaki nem ilyen, az is megcsalhat.

semmire nincs garancia

tehát, ha ő nem, lehet a következő csal meg

2010. szept. 29. 16:07
 24/27 anonim ***** válasza:
Mivel én alapból prűd felfogású vagyok, a válaszom nem.
2010. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehet nincs igazam, de a leírásod alapján elég gyerekes lehet a párod.

Ha te rosszúl érzed magad ebben a párkapcsolatban, keress másikat ahol nem rombolja az önbizalmadat, ahol megbízhatsz benne..Remélem találsz ilyet sok sikert.

2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nekem nem kéne,legalább is gyerek tőle. jó hogy azt nem részletezi milyen kemény volt a csaj melle hogy esetleg jobban tetszett e neki mint a tied..pf. az én barátommal meg a vérével pl semmi probléma nincs, 4év után is napi 1-2szer szeretkezünk és mégsem áll fel neki 1 vadidegen félmeztelen csajra sem,nemhogy egy úszónőre..DE ha én hozzáérek vagy olyat súgok a fülébe...akkor 2mp alatt sátor van a naciban. szerintem ez megint más sátor,amit a szerett nő idéz elő,meg amit képek,úgyhogy nézz a körmére. Nem az a félő h ő becsajozik,hanem mamár olyan rib@ncok vannak,h nem érdekli h van csaja, nyomul rá és tálcán kínálják magukat. namost ha a pasid egy úszónőre ÁLL akkor gondolj bele tudná e magát kontrolállni ha a csaj( a kis lotyesz amelyik rányomul) 1szál fehérneműben leteperné.

csak ezt gondold végig kell e ez neked egy életre.vagy tedd próbára, puding próbája az evés,tudom h szmétség, de annyit megér hogy megbizonyosodj róla hogy jónak szülsz e gyereket ami nem játék,hanem életre szól!!

22L

2010. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

annyi szól mellette, hogy amikor még csak összejövőfélben voltunk és már érzett valamit irántam, az addigi csajt, akit kihasznált nem tudta tovább lefektetni

ezt is azért mesélte el nekem, mert akkor még nem jártunk

tehát ezt nézve, nem menne neki a lelkiismeret miatt

de egyszer már kérdeztem tőle, amikor fürödtünk, hogy ha most egy másik lány lenne itt, akkor is így adnád magad, mint nekem? arra azt válaszolta, ha egy másik lány lenne itt, az csak úgy lehetne, ha mi nem is járnánk.

szerintetek ez kielégítő válasz?

2010. szept. 29. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!