Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy én mindenkire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én mindenkire csak rosszat hozok?

Figyelt kérdés
Ak a fiúk akkikkel több évig együtt voltam normális életük voltak,de amint öszejöttek velem pár hónap múlva lavina lett és úgy érzem "megátkoztak"és miattam történik velük rossz és ennek én iszom meg a vizét.Mindkét komoly kapcsolatomban a fiúk összevesztek a szüleikkel, hozzám költöztek, elvesztették az állásukat, lusták lettek, többnyire én "tartottam(tartom el anyagilag)". És úgy érzem nem jön a jó, pozitív csak a rossz.Amúgy ez a nap amúgy is ilyen mert ma már a második v. harmadik rossz hírt én közöltem.
2011. máj. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2011. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor örökre maradjak egyedül.Hisz akikkel csak futó vagy rövidebb kapcsolatom volt azoknál nem is foglalkoztam ilyenekkel,de többségüknél nem is volt ilyen gond.A volt barátom is velem élt 2 évig és abból hónapokig nem votl munkája, szakítottam vele és hár hét múlva már megint lett munkája,el tudta tartani magát.a mostani páromnak is 1 évig tök jó melója volt,aztán kirugták, most dolgozik,de nagyon keveset fizet és nem is szereti(de nem tud váltani,mert ez a kicsi is kell),elrontották a volt muznkahelyén a fizetését és most neki kell adót fizetnie(amit én fogok kifizetni).Ha elhagynám tuti jobbra fordulna az én életem is és az övé is, csak az a gáz h. én már szeretnék megállapodni,mert nekem ez fontosabb én mindig a másiknak éltem(sajnos v. nem),ez valszeg ilyen családi hajlam.Mert az egész családomban a nők kerestek többet és tettek többet a férfiakért...
2011. máj. 5. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem te tehetsz arról, hogy más családjában mi történik, külön élet, nekik kell a problémákat megoldani.

Más: ha azt akarod, hogy életed végéig rabszolgatartók vegyenek körbe, akkor maradj ebben az állapotban, egyébként beszéld meg a másikkal, ha végképp semmi, szakíts.

2011. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen következtetésekre jutottál,akkor szerintem még egyik pasidba sem voltál igazán szerelmes.Hisz ez nem lenne téma egy valóban szerelmes nőnél.
2011. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!