Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal, aki mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki mindenkire izgul? Sőt családalapítás van tervben!

Figyelt kérdés

féltékeny vagyok. de még a levegőre is annak kellene lennem a barátom farka miatt.

pl járt egy tanfolyamra, ahol 98% lány volt és mondta, amikor ment suliba minden reggel állt neki a buszon, meg mesélte milyen jó illatú az egyik csaj, meghogy véletlen hozzáért a melléhez egy másiknak(mert tanulták, hogy kell ruhához méretet venni)

vagy amikor egy úszó nőt mutattak a tévében, verseny volt, ő nyerte meg a víz alatti táncot és lassítva mutatták különböző pózokban akkor is felállt neki

neki ezek olyan ártatlan dolgok, de én lassan belebetegszem.

holott rendszeres/sűrű a nemi életünk.

az ilyen egy idő múlva megcsal?


2010. szept. 29. 14:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

ő nagyon féltékeny ha ezeket visszakapja tőlem

de én is úgy érzem, hogy csak nyomulni kellene rá és megcsalna

vagy ha nem is, de jót flörtölne, gondolna a lányra akár szex közben amikor velem van!

tényleg a rettegés van bennem

2010. szept. 29. 14:52
 12/27 A kérdező kommentje:

és ezt leszámítva MÉG tökéletes minden

csak lassan az önbizalmam a romokban hever

és ettől fog megromlani minden

2010. szept. 29. 14:53
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha m ár így van, hogy teljesen önbizalommentes lettél és csak romlani fog a helyzet, akkor szerintem jobb, ha valaki más után keresgélsz, aki miatt nem kell aggódnod, hogy

megcsal, vagy hogy nyomul rá valami csaj..Főleg, hogy családalapítás is tervben van ahogy írtad. Én nem tudnék egy ilyen pasi mellett élni az biztos. Engem is zavarna :S Jó őszinte az oké, de biztos, hogy értéktelennek tartanám magam azok után, hogy minden csajra felizgul.:S

2010. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

és abból ítélve, hogy ezeket elmondja, nem tűnik úgy, minth asok agya lenne

észrevettem, amikor egy nő játsza a fejét észre sem veszi, csak a játékon mosolyog

pl egyik filmben hátraesett a csaj, mindenki pátyolgatta

a párom szerint ú de aranyos, ó szegény

mire mondtam: nem vetted észre, hogy direkt csinálta, hogy el tudjanak menekülni???

ezt csak akkor hitte el, amikor a filmben megköszönték a csajnak a műsort, hogy jó ötlet volt

olyan NAÍV a barátom

2010. szept. 29. 15:02
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 14:49


Hát nem tuzdom te hogy vagy vele, de az én nőm szokta mondani nekem!


Sőt többnyire azt is, hogy

most azonnal, különben baj lesz!


És ott már azonnal a tettek mezejére kell lépni, egyébként tűzjegyek vagyunk mindketten :D:D:D

2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ma 15:02


Az iyleneket nem tudják a pasik, többek között ennek köszönhető, hogy még nem halt ki a föld!


De eza bibliában is benne van burkoltan.


Az iyeln dolgokra neked kell megtanítanod a pasidat, hogy mik ezek a jelek, és hogy minek szólnak és hogyan kezelje stb.


Az én párom is csomó mindent tanított nekem, hogy mit jelent a női testbeszéd.


Sok helyzetben hasznát lehet ennek venni, akár a munkában is.

2010. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"gondolna a lányra akár szex közben amikor velem van!

tényleg a rettegés van bennem"


Erre meg csak annyit tudok mondani, hogy sajnos nincs még oylan, hogy gondolatrendőrség.


És ő sem tudhatja, hogy te éppen mire, vagy kire nedvesedsz be.

2010. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

ha belegondolok a párom engem is úgy akart rávenni az első együttlétre, hogy olyan filmet nézetett velem, amiben nagy erős, izmos mácsó pasik vannak...hogy örüljek....

szóval az is lehet náluk ez természetes, mindenkire izgulok de egyel élek nemi életet.

vagy neeem tuuudoooom.

kikből lesznek a hűtlen pasik?

milyen jellem az?

ilyen, mint a barátom?

2010. szept. 29. 15:35
 19/27 A kérdező kommentje:

meg aki említette, tőle kérdezném

mit ír erről a biblia???

leírja, hogy a nők játszák az agyukat a gyanútlan, naív pasinak, aki bedől mindennek?

2010. szept. 29. 15:38
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem neki ez tényleg semmiség, mivel nem csal meg. Neked is mutatott izmos pasikról videókat. DE attól még zavaró lehet és nagyon nem vezet jóra, ha emiatt az önbizalmad romokban hever. A pasidnak pont hogy erősítenie kellene az önbizalmadat, meg a tudtodra adni, hogy te vagy a mindene, te vagy számára az ideális nő.

Beszélj vele erről, ha nem változik és te sem tudod elfogadni, szakítsatok. Szerintem.

2010. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!