Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyannal aki néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyannal aki néha füvezik?

Figyelt kérdés

Azért az nem egy olyan botrányos dolog szerintem... Az alkoholnak sokkal rosszabb hatásai vannak míg a fűvel kb annyit csinál az ember hogy nyugodt lesz vidám aztán meg éhes.

Ezzel nem azt mondom hogy figyelmen kívül kell hagyni de annyira elítélni sem kéne, nem sokban más mint a sima cigaretta.

Félreértés ne essen én nem füvezek és nem s próbálnám ki, csak pl barátaim megtudtam hogy szívnak néha és nem érzem őket rosszabb embernek ezáltal.

Persze csak 18 éves kor fölött, alatta még csak dohányozni se kéne

18/L


2012. nov. 9. 23:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem. Őszinte leszek hozzád. Én kábítószerfüggő voltam. Eleinte mindenki csak néha füvezik. Később minden nap. Aztán napi kétszer háromszor. Utána nem lesz elég mert valóban alig lesz több egy sima ciginél (első használatakor könnyeztem a röhögéstől, üvőltve röhögtünk a haverokkal órákig, utolsó használatkor olyan volt mint másnak egy kellemes kávé). Ilyenkor jönnek a komolyabb cuccok. És így sodródik az ember egyre mélyebbre.

Ezt azért írtam le hogy lásd a fű egyáltalán nem olyan ártatlan dolog mint gondolod. Sokkal erősebb lelki függőséget okoz mint az alkohol. Óvakodj a fűtől és a füves társaságoktól.

Mindig fűvel kezdődik és sokszor tűvel végződik.

2012. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 AndreaMariann ***** válasza:

Aladáro:

Akkor még nem jártál az én társaságomban.Munkája van mindenkinek,én pl háromműszakban nyomom gyárban,mindenki agyi aktivitása igen erőteljes,sokat főzünk,sétálunk,bulizunk,imádjuk egymást,ajándékokat készítünk a másiknak,felelősségteljesen élünk,vigyázunk egymásra.

Majdnem minden nap szívunk,de még dolgozni soha az életbe be nem mentem úgy,és a szintetikus drogokra sem áhítozom,pedig már elég régen csinálom.

Úgy hogy szerintem lehet okosan csinálni,és kész.Sajnálom,hogy te csak olyanokat láttál,akik nem ilyenek voltak.

2012. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy akaraterő kérdése az egész, ennek ellenére én nem szoknék rá és nem is biztos hogy kiprróbálnám.
2012. nov. 9. 23:41
 14/32 anonim ***** válasza:

11-es olvass,mielött hülyeségeket irsz.Jóhogynem azt mondod egészséges uristen,valóban használják a gyógyászatban,tudom,de gyógyítanak vele,valami,és minden gyógyszernek van mellékhatása,valamire jó,viszont valamit károsit.


[link]

2012. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy bennem van a hiba de engem 15 évesen magával sodort és nem volt megállás elég sokáig. Nem tudom milyen lett volna ha érett felnőtt fejjel próbáltam volna ki, de már nem is tudom meg. Többet nem nyúlok droghoz, elég sok mindenen keresztül menten.
2012. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
De nem vitázom,mindenki azt csinál amit akar,és ott b.ssza el az életét ahol akarja.Ez van ennyi.
2012. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 AndreaMariann ***** válasza:
És ha valaki máshogyan éli az életét,mint magácska,még nem biztos hogy elb*ssza.
2012. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 AndreaMariann ***** válasza:

Aladáro

Tizenöt évesen elég komoly beleesni,és örülök,hogy kijöttél belőle egyénként.

2012. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%
Akinek annyi esze van, hogy a 8 általánost is nehezen végzi el, azon nem fog rontani, akinek meg több esze van, az tud olyan határt szabni magának, hogy ne legyen semmi hátránya belőle.
2012. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi...
2012. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!