Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a vőlegényem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a vőlegényem?! Hogyan mondjam el neki? Vagy maradjon titokban inkább?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit a férfitől.A sztorit nem írom le mert felesleges és a történteken nem fog változtatni.Szóval megcsaltam egy munkatársammal.Tudom szemét ribanc vagyok és hasonlók de vissza már nem tudom csinálni és azt se kérdezzétek miért tettem.Mert nem tudom.A kérdésem az lenne hogy elmondjam e neki vagy most így az eskövő elött inkább ne tegyem?
2012. nov. 6. 16:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
46%

Jajj nem kell itt játszani mindenkinek a nagy szentet...mintha a válaszolók közül nem lettek volna olyanok akik nem csaltak volna meg életükben valakit...hagyjuk már...manapság sajnos mindenki félre megy..

Kettős dolog egyébként hogy elmondd e vagy nem, ha elmondod akkor valamilyen szinten a saját lelkiismereteden könnyítesz, de ezzel a másikra is ráteszel egy terhet és ezzel megkockáztatod azt hogy vége lesz a kapcsolatodnak, úgy, hogy fájdalmat okoztál a másikba..ha alapjába véve jó a kapcsolatotok és csak "botlás" volt, bár azt nem értem miért kétszer, akkor fölösleges ezzel elrontani az egészet.

A másik oldala meg hát igen az, hogy joga van tudni a másik félnek, bár vannak dolgok amikről jobb ha nem tudunk...

Szerintem ha azt érzed hogy mindenképp vele szeretnéd leélni az életed és amúgy minden jó stb.. akkor ne mond el, ha viszont van benned ez irányba egy pici kétség akkor mond el mindenképp

2012. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

A megoszlás, főleg ha ez lefekvés, nem történik véletlenül.

7 és fél éves kapcsolatban mondom, van módja a "véletlenül megtörténik" elkerülésének: kerüld, hogy a helyzet adott legyen. Ne menj fel hozzá, ne hozd magadhoz, ne maradjatok kettesben.

Így hozzá állva ha valaki tetszett, esélyt nem adtam magamnak, hogy a páromat megcsaljam.


35F

2013. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg , hogy a házastársa legyél. Tudod te jól ezt...
2014. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Melindácska-Melindácska, hát ide jársz hazudni? :D Ribi vagy és az is maradsz.
2017. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!