Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a vőlegényem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a vőlegényem?! Hogyan mondjam el neki? Vagy maradjon titokban inkább?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit a férfitől.A sztorit nem írom le mert felesleges és a történteken nem fog változtatni.Szóval megcsaltam egy munkatársammal.Tudom szemét ribanc vagyok és hasonlók de vissza már nem tudom csinálni és azt se kérdezzétek miért tettem.Mert nem tudom.A kérdésem az lenne hogy elmondjam e neki vagy most így az eskövő elött inkább ne tegyem?
2012. nov. 6. 16:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül mond meg neki! Lehet, hogy elhagy, lehet, hogy nem. Nem tudni előre. 50-50% De ha van benned gerinc, elmondod. Véletlenül én is egy vőlegény vagyok. Ha a menyasszonyom megcsalna és elmondaná, lehet, hogy megbocsátanék és feleségül venném, legfeljebb várnék még egy kicsit a kázasságkötésig. De az is lehet, hogy otthagynám. Viszont ha elvenném és később tudnám meg, akkor 100% hogy elválnék tőle, mert egy undorító hazugságra épült a házasságunk.

Szerintem nagyobb bűn egy ilyen hazugságra épült házasságba belemenni mint maga a megcsalás.

2012. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos velem is megtörtént, ami a kérdezővel, megcsaltam a (volt) vőlegényem. Ez egy hosszú folyamat eredménye volt, gyakorlatilag egyedül küzdöttem a kapcsolatért, ő lábtörlőnek használt. De nem akartam lelépni, mert teljesen lerombolta az önbizalmamat, és meggyőzött arról, hogy nála jobbat úgysem találnék, plusz ott volt a ragaszkodás, ugyanis ő volt nekem az első. Eljegyezni is csak azért jegyzett el, hogy "befogjam a számat". Közben ő végig arról beszélt, hogy mennyire szívesen lefeküdne mással is (én is az első voltam neki). Aztán túl közel kerültem egy barátomhoz, aki mellettem volt, amikor már teljesen el voltam keseredve, és megtörtént. Először csak testi vonzódás volt, utána már lelki is. Ő segített kitörni nekem ebből a rossz kapcsolatból, azóta vele vagyok, és ilyen boldog még sosem voltam, ő az igazi :) Viszont a volt barátomnak eszemben sem volt elmondani, hogy megcsaltam. A kapcsolat szempontjából úgyis mindegy volt, hiszen szakítottam vele, viszont az önbizalmát nem akartam lerombolni. Ezzel gyakorlatilag csak belerúgtam volna, és ezt nem érdemli senki, elég ha egyedül küzdök a lelkiismeret furdalással.

Kérdező, én a helyedben alaposan végiggondolnám, hogy miért is történt a megcsalás, mert mindig valami oka van. Ha tényleg a vőlegényeddel szeretnél maradni, akkor el kellene neki mondanod, mert hazugságra nem jó házasságot építeni. Ha eléggé szeret, akkor megbocsájt, ha viszont nem, akkor is ez a helyes megoldás!

2012. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult, mert mindenkepp van vesztenivalod, ha elmondod, akkor is, ha nem, akkor is. En az oszinteseg mellett allok, de en nem tudom mit csinalnek a helyedben, mert en sohasem kerulnek ilyen helyzetbe. Nem arrol van szo, hogy elitellek, en sem vagyok kulonb ettol, nekem van mas hibam... Vegulis ezt neked kell tudnod, ha ugy erzed, hogy nem fog tobbet elofordulni es nincs honnan megtudja mas forrasbol, akkor ne mondd el, de ebbe benne van az is, hogy talan lelkiismeret- furdalasod lesz a kesobbiekben, hosszu ideig. Ha meg elmondod, lehet, hogy uszott az eskuvo, de ha nem is, jo sokaig pedaloznod kell majd a bizalmaert, amit 100%- ban nem fogsz visszakapni sohasem. Merlegelj.
2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%

Nem félsz attól,hogy valakitől megtudja majd?

Lehet nem most,hanem egy év múlva akkor neked lesz sz@r,h nem akkor hagyott el.

Mért nem mondod neki el?Lehet még az is,hogy úgy fogja fel volt egy esetedben 2 leánybúcsúd,ami túl jól sikerült.


A másik meg,hogy soha többé ilyet nem csinálsz....azt te cáfoltad meg azzal,hogy kétszer lefeküdtél vele.

Miért is,mert elsőre nem voltál benne biztos,hogy a párod kell??


Én nem ítéllek el,mindenki azt kapja vissza amit ad.

Így indulsz egy házasságba?

Nem lesz hosszú életű az biztos!!!

2012. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%

Igen, az vagy, ahogyan meghatározod magad. Egyetértünk.


Az a minimum, hogy megmondod a házsságkötés előtt a vőlegényednek, hogy mit műveltél, hogy esélyt adj neki: kell neki egy ilyen nő vagy nem. Vagy te eldöntötted, hogy férjhez akarsz menni és pont, és hazugságban tartasz egy másik embert, magad pedig hazugságban élsz?


Remélem, gyereket nem akarsz szülni, mert egy ilyen nő gyerekének lenni maga a pokol.

2012. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

én vagyok az egyetlen, aki azt mondta, a megcsalás elég mindennapos dolog, és nagyon sok házasságban ez megy. szóval konkrétan az egyetlen, aki nem k.u.r.v.ázott le...

ha tényleg kétszer is lefeküdtél a pasival, az tényleg eléggé megváltoztatja a dolgokat.

de én még mindig elképedve nézem a válaszokat.

annyira felháborodott mindenki, és úgy neked ugrott, mintha itt mindenki 30 és házas lenne, és sose hallott volna ilyesmiről.

most vagy nagyon sok fiatal válaszolt, vagy nagyon sok olyan, aki még csak pér hónapra, vagy 1-2 éve van kapcsolatban. azoknak ez tényleg megemészthetetlen.


azért érdekelne a válaszadók családi állapota, neme és kora. mert nagyon naiv népség. egy ismerősöm volt Soma mamagésa táborban. ő fiatal volt, meg még néhány lány az volt, de a többi táborban levő nő 40-50 körüli.

azt mondta Soma, hogy a sikeres hosszú házasság titka, hogy szeretője van mindkét félnek. minden fiatal lány felcsattant, mert ugye persze. én is kiakadtam ezen. el sem tudom képzelni, hogy ezt műveljük egymással. (igaz, mondtam, 10 éve vagyunk együtt, nem 30)

de az idősebb nők egyöntetűen bólogattak.

azzal magyarázta Soma, hogy hosszú évek során, gyerekek felnevelése során nagyon meg tud kopni a házasság. és 30 év után sajnos a legtöbb házasság teljesen szexmentes. szinte.

(nem tudok hozzászólni, de ő a pártanácsadó, és szexológus, párezer kapcsolatba belelát, nem fogok vele vitatkozni)

és azt mondta, olyankor jön ugye a frusztráció, elkezdik egymást ölni, és meggyűlölni, mindkettőnek elmegy az önbizalma. akik feltétlen ragaszkodnak a hűséghez, így járnak. akik meg nem, hanem kiélik máshol ezt a részét, még mindig jó közös programokat tudnak szervezni, jókat beszélgetnek, és sok esetben még a szexualitás is visszatér a kapcsolatba.

most nem azt mondom ezzel, hogy ez a követendő példa, egyszerűen sok ilyen témájú könyvet olvastam már,és bizony legtöbb esetben azok a nők és férfiak boldogok évtizedek óta tartó házasságokban, akiknek van szeretőjük.

ezért nem értem a nagy fellázadásokat itt.

vagy nem hallott erről itt még senki, vagy a világ legálszentebb embere.

és kíváncsian várom az én 20adik, 30adik házassági évemet, hogy mi fog történni. most nekem is elképzelhetetlen, de akkor is tudom, hogy ez van. és nem ribizek le valakit, ha megteszi, mert mindenki tudja, hogy többségben azok vannak, akik nem hűségesek.

és ha Ti már 50 éve házasok vagytok és 75 évesek vagytok, és soga nem csaltátok meg a másikat, akkor ribizzétek le azt, aki megtette.

olyan könnyen ítélkezik mindenki, hogy azt már rossz nézni.

kérdező, téged sem értelek. egyértelmű, hogy nem akarod elmondani, de akkor minek kérdezted?

tényleg megerősítésre vágytál tizenéves naiv kislányoktól, és 20 éves dühöngő pasiktól? akiknek itt max 2 hónapos húde nagy szerelemben levő kapcsolata van?

2012. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen lányt vettem el feleségül anno 22 éve. Pont ezt gondolta ő is, hogy ez soha többé nem fog megtörténni. 13 év után derült ki a dolog, egy következő félrelépés alkalmával. Amikor már gyerekek is voltak.

Nagyon mérges voltam, hogy ilyen bizonytalan alapokra épült a házzaságom, és nem dönthettem akarom e így. Biztosan nem akartam volna, és ez lett volna a jobbik megoldás mindkettőnknek.

Tehát ez a félrelépés, majd nagy valószínűséggel később is elő fog veled fordulni.

Ha nem mondod el, nem csak vele szúrsz ki hanem magaddal is. Ha igazán szeretnéd a vőlegényedet, akkor ilyen nem fordulhat elő! Ez nem egy baleset, hogy leesel a lépcsőn, főleg nem kétszer!

2012. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem foglak elítélni emiatt, de nem volt szép dolog amit csináltál.

Nekem is anno egy félrelépés kellett, hogy rájöjjek mennyire fontos is nekem a párom és hogy mennyire szeretem. Persze kiderült a dolog, megbántam rendesen, de túl élte a kapcsoltunk és sokkal erősebb lett, mint előtte volt. Azóta más pasi meg sem fordult a fejemben.


Meg bírom mikor mindenki itt papol, hogy ő a hűség mintaképe, közben lehet a kapcsolatuk tele van problémával, csak magának sem meri bevallani. Miért van az, hogy annyi családos pasi erotikus masszázsra meg qrvázni? Lehet pont a tiétek is igénybe vett ilyen szolgáltatást, csak ti nem tudtok róla.


Kérdező!

Te tudod hogy bírja a lelkiismereted, lehet jobban jársz, ha elmondod neki. Nem fog örülni, de ha jól veszi, akkor le tudtok ülni és megbeszélni ezt az egészet. Remélem sikerül megoldani a dolgot.

2012. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A gond csak ott van, hogy a kérdező is fiatal lány, aki mögött szintén nincs 20-30 éves kapcsolat, nincs gyerekük, és mégcsak az okát sem tudja meghatározni annak, amit tett.

Ezt talán nem kellene összehasonlítani egy ezer éve tartó házassággal, amiben persze lehet találni okokat(az én olvasatomban ürügyeket) a megcsalásra.


Attól, hogy valami mindennapos, még nem lesz elnézhető, vagy kevésbé elítélendő. Főleg, ha az ember meg is tudná előzni. Ezért mondom azt, hogy nem ártana a vőlegényre bízni annak eldöntését, hogy akar-e valakit egy életre, aki 3-4-5 évet nem bírt ki anélkül, hogy megcsalja őt. Mert amit a kérdező tenni készül, nagyjából azzal egyenértékű, mint mikor a nő azt hazudja, hogy szedi a bogyót, mégis becsúszik a baba, aztán apuka meg hozzá van láncolva valakihez, aki hazudott neki.

2012. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Hány éves a kérdező?
2012. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!