Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a vőlegényem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a vőlegényem?! Hogyan mondjam el neki? Vagy maradjon titokban inkább?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit a férfitől.A sztorit nem írom le mert felesleges és a történteken nem fog változtatni.Szóval megcsaltam egy munkatársammal.Tudom szemét ribanc vagyok és hasonlók de vissza már nem tudom csinálni és azt se kérdezzétek miért tettem.Mert nem tudom.A kérdésem az lenne hogy elmondjam e neki vagy most így az eskövő elött inkább ne tegyem?
2012. nov. 6. 16:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak.Lefeküdtem vele kétszer.Nem akarok semmit attól az ürgétel,szeretem a vőlegényem nem kell más.Soha nem fog még egy ilyen előfordulni,azért volt jó hogy megcsaltam mert rájöttem hogy nélküle nem tudok élni és ez a bűntudat ébresztett rá mind erre.Nem akarom elrontani az esküvőnket inkább a sírba viszem...tudom hogy nem volt szép húzás.
2012. nov. 6. 17:23
 12/34 anonim ***** válasza:
93%

Az sem, amit most készülsz tenni. Meg kellett csalnod ahhoz, hogy rájöjj, hogy nem bírsz nélküle élni? Ezesetben nem vagy érett a házasságra. Ha ő lenne az életed értelme, nem lett volna szükség arra, hogy megcsald őt. KÉTSZER!(elsőre még nem született meg a nagy gondolat?)


Önző húzás volt kétszer lefeküdni mással, az is önző húzás, hogy nem mondod el neki - most is magadat félted: mi lesz, ha elhagy miatta, hogy fog égni az arcod.


A párodnak legalább megadhatnád azt az alapvető dolgot, hogy tisztán lássa, kit vesz el, illetve legyen esélye eldönteni, hogy akar-e téged ezek után.

Ne altasd azzal a lelkiismereted, hogy így legalább nem okozol fájdalmat neki. Lehet, hogy lesz egy sz.r éve utánad, de legalább megadod neki a lehetőséget arra, hogy egy olyan nővel legyen, aki VALÓBAN tudja, mennyire szereti őt.

2012. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
50%

valaki írta, hogy nagyon egyszerű hűségesnek lenni. nos, nem tudom, mi volt a leghosszabb kapcsolata, de mi tíz éve vagyunk együtt. nos, voltak nehéz időszakok, és van, amikor az embert megkísértik. és az ember ösztönei sajnos azt diktálják, hogy vegye el ami kell neki, de a másik tisztelete miatt nem tesszük meg.

de ha nem érdekelne senkit a párja, egyetlen hűséges ember nem lenne. a hűség hosszú idő után bizony néha embert próbáló, mert vannak olyan hónapok, amikor a kapcsolat hullámvölgyben van. és olyankor sokszor vissza kell az embernek fognia magát, hogy ne történjen meg.

persze megteszem, mert tisztelem és becsülöm a másikat. de akinek ez nem sikerül, nos, neki gyengébb az önuralma, de nem rosszabb ember nálam.

2012. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Háát, valahogy az esküvőm előtt nem kellett mással dugjak ahhoz, hogy tudjam a férjem az igazi....tudtam enélkül is...

remélem a vőlegényed is félrelépett

2012. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
de miért tetted?
2012. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem fogod a sírba vinni, mert szinte biztos hogy valahogy ki fog derülni. Egyébként meg sajnálom ezt a szerencsétlen pasit, hogy ilyennel kell majd együtt élnie. Remélem kiderül majd, és ő meg majd arra jön rá, hogy mennyire nem akar már tőled semmit se.
2012. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy 2x akkor ez már nem megcsalás hanem szinte viszony.....így már más a helyzet....

Egyszer még tényleg életlen véletlen de 2x már nem , gondold át tényleg mit érzel, mert ha esetleg mástól tudja meg gázosabb lesz

2012. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%
Egyszeri megcsalás sem véletlen!! Véletlen max. sót veszek cukor helyett, nem megdugatom magam mással!! Szegény vőlegényed!! Ha tudná micsoda ribi a párja...
2012. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azon gondolkodj el, hogy mit mondj a vőlegényednek, hanem azon, hogy van-e értelme a kapcsolatodnak vele. Mit érzel iránta? Ha megcsaltad, akkor valami oka volt. Ha tudomásul akarod venni, ha nem. Ezen gondolkozz el szerintem...
2012. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem inkább a félelem a bizonytalanságtól mondatja veled, hogy nem kell más, csak a vőlegényed? (Az előző vagyok amúgy, csak olvastam közben még egy hozzászólásodat.)
2012. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!