Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni a múltját?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt. Olyan múltja volt, amit ha esetleg felemleget, vagy szóba jön én rosszul érzem magam... 18 éves de 16-17 évesen huszon éves nőkkel volt együtt, egy csomó lánnyal smárolt stb. Mindent elmondd nekem a múltjával kapcsolatba és sokszor hozzá is teszi, h sajnálja, h akkor ezt tette! De ha csak az utcán meglátok egy ilyen csajt, akkor rögtön elkap egy rossz érzés,pedig akkor még nem is ismerjük egymást! Ez mitől lehet?! H tudnék ezen enyhíteni? :( Lehetőleg normális válaszokat,mert már nem tudok mit tenni és elvagyok keseredve!


18/L



2012. nov. 1. 16:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Téged aztán rendesen kikosarazhattak a nők.. :D Sajnállak kedves hozzászóló, csak nevettem a véleményeden :D Szűzk*rva, már h lehetnék, ha nem is vagyok szűz?! XD IQ FIGHTER!... :D Nevetséges vagy, Édesem! ;)
2012. nov. 3. 11:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen hasonló a helyzet. De próbálom magam az idös csajai helyébe képzelni, hogy ök is irigykedhetnek, hogy most meg egy a fiatal kiscsajt imád. :D 17l
2013. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!